אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 08.06.2015

התרגשות גדולה לקראת כנס בוגרי החוג לביוטכנולוגיה במכללה האקדמית תל-חי

החוג לביוטכנולוגיה מציין בימים אלה 20 שנה להקמתו
עוד בנושאים:

התרגשות גדולה במכללה האקדמית תל-חי לקראת כנס בוגרי החוג לביוטכנולוגיה, שיערך ב-18 ביוני 2015 בקמפוס מזרח של המכללה.

הכנס, אשר יציין 20 שנה להקמת החוג, יפגיש את מאות בוגרי החוג אשר למדו בתל-חי לאורך השנים. במפגש זה ייקחו חלק גם מרצי החוג.

 אורח הכבוד בכנס יהיה חתן פרס ישראל פרופ' יוסף שילה, שייתן הרצאה על חקר מחלות תורשתיות נדירות, שליחות ותובנות ביו-רפואיות. לאחר מכן, יעביר פרופ' חנוך סלור, ממקימי החוג, סקירה  מרתקת של התפתחותו של החוג לאורך 20 שנות קיומו, בסיומה יציגו שלושה בוגרי החוג, הרצאות קצרצרות בתחום אותו הם חוקרים. האירוע ייחתם עם הופעתו של יורם טהרלב וארוחת ערב גלילית וחגיגית.

 לדברי פרופ' חנוך סלור: "פתחנו את החוג לביוטכנולוגיה בתל-חי לפני 20 שנה עם 20 סטודנטים וכוכבית (קבלת התואר הייתה מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה). הכוכבית כבר מזמן הוסרה ולאורך השנים הסמיך החוג למעלה מ- 1000 בוגרים, אשר השתלבו בהצלחה גדולה בשוק העשייה, האקדמיה והמחקר. התוכנית הזו הינה ספינת הדגל של המכללה האקדמית תל-חי וממנה צמחו במכללה שלושה חוגים נוספים: החוג למדעי הסביבה, החוג למדעי המזון והחוג למדעי התזונה. בנוסף לכך, כיום כוללת התוכנית לביוטכנולוגיה גם תואר שני מוכר. בוגרנו מתקבלים בזרועות פתוחות  ללימודים מתקדמים בכל המוסדות האקדמיים המחקריים בארץ ובעולם, מה שמסב לנו גאווה גדולה".

 ד"ר אורי קוצר, חוקר כיום באוניברסיטת קמבריג' באנגליה מציין כי "תקופת לימודי בתל-חי היתה אחת התקופות היפות ביותר בחיי".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה