אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 13.05.2015

טקס מרגש להענקת מלגות אופטיקה שמיר ע"ש גרמן רוז'קוב ז"ל נערך השבוע במכללה האקדמית תל-חי

זו השנה השישית ברציפות, בה מעניקה חברת אופטיקה שמיר מלגות לסטודנטים במכללה האקדמית תל-חי, הפועלים למען הקהילה. המלגות ניתנות לזכרו של סרן גרמן רוז'קוב ז"ל, אשר עבד בקבוצת אופטיקה שמיר ונפל בהתקלות עם מחבלים בשנת 2002, בעת שירותו הסדיר.
עוד בנושאים:

זו השנה השישית  ברציפות, בה מעניקה חברת אופטיקה שמיר מלגות לסטודנטים במכללה האקדמית תל-חי, הפועלים למען הקהילה. המלגות ניתנות לזכרו של סרן גרמן רוז'קוב ז"ל,  אשר עבד בקבוצת אופטיקה שמיר ונפל בהתקלות עם מחבלים בשנת 2002, בעת שירותו הסדיר.

הטקס נערך בהשתתפות  לודמילה, אימו של סרן גרמן רוז'קוב, נציגי חברת אופטיקה שמיר, הנהלת המכללה האקדמית תל-חי, צוות דקנאט הסטודנטים והמלגאים.

מנכ"ל המכללה, אלי כהן פתח את הטקס ואמר "כי אופטיקה שמיר הינה שותפה חשובה של המכללה בפרויקטים חברתיים רבים ביניהם הנצחתו של סרן גרמן רוז'קוב. אין מפעל מלגות ראוי יותר, מזה המנציח גיבורים כמו גרמן, שבנפלם אפשרו לנו לקיים חיים ושגרה באזורנו".


לודמילה רוז'קוב רגשה מאוד את משתתפי האירוע כשסיפרה על בנה גרמן ועל אהבתו הגדולה ללימודים ואמרה: "אני מרגישה כי בדרך זו של הנצחה, ממשיך  גרמן לחיות בנשמה של כל אחד מאתנו".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה