אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 02.02.2015

טקס חלוקת מלגות לסטודנטים מצטיינים בני המגזר הערבי

9 סטודנטים מצטיינים מהמגזר הערבי זכו למלגות הצטיינות בטקס מרגש שהתקיים לאחרונה במכללה האקדמית תל-חי.
עוד בנושאים:

תשעת הסטודנטים הם בוגרי מכינת מדעים קיץ תשע"ד, אשר השתלבו במהלך השנה הנוכחית, בלימודים בחוגים השונים בפקולטה למדעים, במכללה.
מלגות ההצטיינות ניתנות על ממוצע ציונים העומד על 85 ומעלה. הסטודנטים המצטיינים השתלבו השנה בלימודים בחוגים: מדעי המחשב, מדעי התזונה, מדעי המזון, ביוטכנולוגיה ומדעי הסביבה. הישג מרשים לבנות המין היפה: מתוך 9 הסטודנטים – 7 הן בנות.

סגנית הנשיא פרופ' שירה הנטמן, אמרה כי היא גאה בהישגים המרשימים של הסטודנטים וקראה להם להמשיך להצטיין בלימודיהם, להוביל לשינוי בחברה הערבית בתחום לימודי המדעים ולקדם את החברה בתוכה הם חיים.
אתי אבו חצרה, סגנית מנהל המכינות, אמרה כי השנה, בשונה משנים קודמות, כשליש מהסטודנטים שלמדו במכינת המדעים הם מהמגזר הערבי, ורובן היו נשים. מדובר בנשים פורצות דרך, שיהפכו למובילות בחברה הערבית בעתיד הקרוב.

בטכס השתתפו גם ד"ר יוסף ג'ברין, מנהל המרכז לדמוקרטיה ושלום, במכללה האקדמית תל-חי, שברך את המצטיינים וקרא להם לעודד צעירים נוספים להשתלב בלימודים אקדמאיים ולתרום לפעילות  חברתית וקהילתית. השתתפה גם הגב' ליבי דרוקר מהמרכז לדמוקרטיה ושלום.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה