אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 22.01.2015

ארכיאולוגיה במכללת תל חי

צוות ארכיאולוגים בכירים מגיאורגיה העניקו העתקים של ממצאים ארכיאולוגים נדירים למוזיאון מעיין ברוך והתארחו במכללה האקדמית תל-חי
עוד בנושאים:

באירוע חגיגי לייסוד אגודת הידידים של מוזיאון האדם הקדמון במעיין ברוך השתתפות ארכיאולוגים בכירים ממוזיאון הלאומי של גיאורגיה, ותרמולמוזיאון האדם הקדמון במעיין ברוך  העתקים של ממצאים ארכיאולוגיים נדירים. לאחר מכן, נערכה קבלת פנים חגיגית במכללה האקדמית תל-חיבהשתתפות פרופ' יונה חן, נשיא המכללה, מר איציק משה, יו"ר אגודת הידידים של המוזיאון ונשיא לשכת העסקים של ישראל בגיאורגיה, גב' יעל אבוקרט, מנהלת המוזיאון, ח"כ חיליק בר, יו"ר שדולת הפריפריה בכנסת ומר פאטה קלנדדזה, שגריר גיאורגיה בישראלה. פרופסור דוד לורדקיפניצה, בכיר הפרה-היסטוריונים ומנהל המוזיאון בגיאורגיה נתן הרצאה בנושא האדם הקדמון הגיאורגי.

ד"ר גונן שרון מסביר כי: "באתר דמניסי שבדרום גיאוריגיה התגלו שרידי האדם הקדומים ביותר מחוץ לאפריקה – בני 1.8 מיליון שנים. האנשים הקדומים הגיעו לגיאורגיה מאפריקה דרך עמק החולה לכן רק טבעי שייווצר שיתוף פעולה בין מוזיאון האדם הקדמון במעיין ברוך ובין המוזיאון הלאומי של גיאורגיה, בטבליסי בו מוצגים ממצאים נדירים של "האדם הגיאורגי". לכבוד ייסוד אגודת הידידים של מוזיאון האדם הקדמון במעיין ברוך אנו זוכים לתרומה נדירה ומשמעותית של דגמים נדירים אלה.  המוזיאון מחדש בימים אלה את פניו בתצוגה חדשה ומעודכנת ואנו מזמינים את תושבי האזור לבוא לביקור במוזיאון".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

9 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

 1. איציק

  ארכיאולוגיה זאת אחת העבודות הכי מעניינות שיש, עבודת החפירות וקידוחי כלונסאות היסטוריות זה מרתק, יש לחץ כאן מאוד גדול, להמשיך את העבודות על מנת לגלות דברים חדשים על העבר המפואר שלנו.

 2. uftgiqzrc

  xXzHx8 keuusashcmzd, [url=http://blzlfjqiwraw.com/]blzlfjqiwraw[/url], [link=http://javlxnvgxoen.com/]javlxnvgxoen[/link], http://ddbgijlsjlre.com/

 3. torsemide

  torsemide,

 4. celexa

  celexa 40 mg,

 5. adalat

  found here,

 6. neurontin

  nuerontin,

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה