אקטיביזם | מערכת חשיפה לצפון | 17.12.2014

חג שמח ממלגאי קרן דוד פרידמן

חג שמח ממלגאי קרן דוד פרידמן ביחידה למעורבות חברתית. במכללה פועלים 50 סטודנטים במסגרת קרן דוד פרידמן כל אחד מהם פעיל בפרויקט חברתי באיזור, בקרב קהילות של בעלי מוגבלויות, של קשישים, של ילדים ונוער בסיכון הסטודנטים לומדים בחוגים שונים ומגוונים במכללה ותורמים לעשייה החברתית מהידע האישי והנסיון שלהם, כמדריכים חברתיים, כבעלי תחביב/ כישורים ייחודיים. מלגאי הקרן נפגשו לאכילת סופגניות לכבוד חנוכה ושיתוף בעשייה החברתית שלהם בפרויקטים השונים.
עוד בנושאים:

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

3 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

  1. ריבי

    ממש נחמד לקרוא על סטודנטים העוזרים לקהילה ובמיוחד לאנשים בעלי מוגבלויות, איזה כיף לעשות מעשים טובים. גם בחברת פולקו מדיקל עוזרים לאנשים בעלי מוגבלויות ומספקים ציוד רלוונטי לאותם אנשים, שיתופי פעולה למען הקהילה יוצרים חברה טובה יותר! ישר כח חבריי הסטודנטים.

  2. אבי

    מוצרים ותכשירים לטיפול בתפקוד מיני לקוי. מוצרים של מיטב יצרניות התרופות בארץ ובעולם. מהיום לא צריך להמתין בתור בבית המרקחת! לא צריך להיות נבוך! תקבל את המוצרים עד אליך תוך שמירה מוחלטת על סודיות מלאה. אריזה ייעודית ללא תוספת בגין המשלוח והאריזה.

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה