לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 22.10.2014

מתכוננים לתשע"ה

במכללה האקדמית תל-חי נערכים במרץ רב לפתיחת שנת הלימודים האקדמית תשע"ה

ביום ראשון הקרוב תחל שנת הלימודים האקדמית והמכללה האקדמית תל-חי תפתח את שעריה בפני 3500 הסטודנטים שיחלו את שנת הלימודים החדשה תשע"ה, מתוכם למעלה מ-  1200 סטודנטים חדשים. יחידת מנהל הלימודים במכללה, בראשותה של רעיה גל, פועלת במרץ רב בחודשים האחרונים על מנת להיערך בצורה הטובה והיעילה ביותר לקליטתם של הסטודנטים החדשים ולהמשך לימודיהם של הסטודנטים הוותיקים בכל החוגים ותוכניות הלימוד.

 במסגרת היערכות זו  הוכנו עבור הסטודנטים בשנה א' מערכות ושיבוצים לקורסי החובה, כך שהסטודנטים החדשים התבקשו להשתבץ לקורסי בחירה בלבד. מדור קשרי נרשמים, בהובלתה של אושרת רז, מלווה את הסטודנטים החדשים בתחילת דרכם מרגע ההרשמה ועד לפתיחת השנה ומסייע להם בתחומים שונים להתאקלם, לרבות דיור, תעסוקה, מלגות ועוד…

השבוע, התקיים במכללה יום הסתגלות לסטודנטים חדשים, במהלכו נערכה היכרות עם אגודת הסטודנטים ופעילות  האגודה. כמו כן, נערכו מפגשים עם יחידת דיקן הסטודנטים והועבר מידע על מגוון השירותים הניתנים על ידי היחידה (מלגות, תמיכה רגשית, פעילות חברתית ועוד). צוות הטמעה הדריך את הסטודנטים על השירותים המקוונים שמציעה המכללה ומנהל לימודים אפשר להם לקבל מידע על  מדור בחינות, תקנונים ונהלים, יחידות אנגלית השירותים לסטודנט ועוד.

מנכ"ל המכללה, אלי כהן, בירך את הסטודנטים החדשים שבחרו להגיע וללמוד בצפון הרחוק:  "המכללה  האקדמית תל-חי ידועה ברמתה האקדמית הגבוהה והגליל מציע נוף קסום ומרחבים ירוקים. שילוב זה יבטיח לכם חווית לימודים מיוחדת ומהנה. אנו במכללה, נעשה הכול במטרה לסייע לכם לעבור תקופה זו בהצלחה. לשם כך, עומדים לרשותכם  גורמים רבים, כמו מנהל לימודים, דיקנט הסטודנטים, אגודת הסטודנטים ועוד, אשר יסייעו לכם במהלך כל תקופת לימודכם במכללה".

יו"ר אגודת הסטודנטים אליעד רבי, אף הוא בירך את הסטודנטים ואמר: "כסטודנט הלומד כאן שלוש שנים, אני יכול לומר לכם כי מכללת תל-חי היא המקום הטוב ביותר שיכולתם לבחור ללמוד בו. מלבד לימודים אקדמיים, המקום מציע טבע, נוף מדהים וחיי חברה תוססים. החוכמה היא לדעת לשלב בין הדברים ולהמשיך את המסע שלכם במקום מיוחד זה. אני מאחל שנה טובה מלאה בחוויות חדשות".

לאורך כל היום, נערך, יריד מידע ובו לקחו חלק מיטב הגופים החברתיים והמנהלתיים במכללה ובסביבותיה, אשר הזמינו את הסטודנטים לקחת חלק בפעילותם. ביניהם ניתן למנות את המרכז לדמוקרטיה ושלום, קמפוס ירוק, מגמה ירוקה, מלגות, מרכז לקידום הישגים, שכר לימוד, מרכז תמיכה, יעוץ לתעודת הוראה, מרכז צעירים, פרח ועוד.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה