אקטיביזם | מערכת חשיפה לצפון | 05.04.2012

מתנדבים: סטודנטים ועובדי המכללה למען נתמכי עמותת "אנוש"

במהלך הסיוד, לווה בית של כל מתמודד על-ידי העובדת הסוציאלית שלו ועל-ידי הצוות התומך של עמותת "אנוש" בקרית-שמונה והאווירה בבתים הייתה מרגשת במיוחד.
עוד בנושאים:

יותר מכל חג אחר בלוח השנה העברי, אין ספק, כי פסח, הוא חג ההתחדשות. הזמן הזה בשנה, בו הריהוט הישן (לא הוינטג') מפנה מקומו לחדש, הארון מאבד עוד קצת משטח האחסון שלו, לכבוד בגדי החג החדשים וקרובי משפחה המלעיטים עלינו מתנות, אך ממש מתחת לאף של כולנו, יש משפחות שלמות, אשר בעבורן, פסח הוא חג המלווה בקשיים, אותם אנו לא מעלים על דעתנו.

לקראת חג האביב, יצאו השבוע סטודנטים ועובדי המכללה האקדמית תל-חי וצבעו בתים של מתמודדים, המשתייכים לעמותת "אנוש", במסגרת שיתוף פעולה של המכללה האקדמית תל חי, עם העמותה בפעילויות שונות שנעשו לאורך כל השנה.

עובדי המכללה ביחד עם הסטודנטים מקבוצת המנהיגות של "קרן קציר – רש"י" וסטודנטים, מלגאי "קרן רוטשילד-קיסריה", סיידו את בתי המתמודדים ברחבי קרית-שמונה וגם את מועדון העמותה.

לדברי שולי ספיר, העומדת בראש מדור מעורבות חברתית וקשרי מכללה בקהילה:

"הציוד וחומרי הצביעה התקבלו מעמותת "הרוח הטובה", המקיימת בכל שנה את 'יום המעשים הטובים'. אנו מודים להם מאוד על תרומתם הנדיבה, שאפשרה לנו לצבוע בתים רבים.

במהלך הסיוד, לווה בית של כל מתמודד על-ידי העובדת הסוציאלית שלו ועל-ידי הצוות התומך של עמותת "אנוש" בקרית-שמונה והאווירה בבתים הייתה מרגשת במיוחד". 

למי מכם שלא מכירים את עמותת "אנוש", מדובר בארגון משפחות עם פעילות של 55 סניפים מקרית-שמונה ועד אילת, שכל מטרתו היא לפעול למען רווחתם וזכויותיהם של מתמודדים עם בעיה נפשית.

לאתר הבית של "עמותת אנוש"

 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה