מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 10.02.2014

החל מהחודש מועסקים גם עובדי האבטחה, בהעסקה ישירה ולא באמצעות קבלן.

המכללה האקדמית תל-חי היא המוסד האקדמי הראשון בארץ, אשר מעסיק בהעסקה ישירה את כל עובדיו.
עוד בנושאים:

המכללה האקדמית תל-חי, שהייתה בין המוסדות הציבוריים הראשונים בארץ, שקלטו את עובדות ועובדי הניקיון בעסקה ישירה, השלימה, בימים אלה, מהלך חשוב זה והחלה בהעסקת עובדי האבטחה, באמצעות העסקה ישירה ולא דרך קבלן. ככל הנראה, המכללה האקדמית תל-חי הינה המוסד האקדמי הראשון בארץ הנוהג כך.

לפני כשנתיים קלטה המכללה את עובדי הניקיון לשורותיה בצעד פורץ דרך והייתה בין המוסדות האקדמיים הראשונים והבודדים בארץ אשר נקטו בצעד זה. "המעבר להעסקה ישירה" אומר נשיא המכללה פרופ' יונה חן "נובע מתפיסה ערכית והומנית בה דוגלת המכללה האקדמית תל-חי וקליטת המאבטחים כעובדי סגל מן המניין, מהווה השלמה של המהלך והבנה שהעסקה ישירה של עובדים חיונית על-מנת ליצור חברה צודקת ומוסרית יותר".

עובדי האבטחה יהפכו לחלק אינטגרלי מהסגל המנהלי של המכללה וייהנו מתנאים סוציאליים ואחרים. בנוסף לתנאים הפנסיוניים, דמי הבראה, קרן השתלמות, ימי מחלה וכו', יזכו עובדי האבטחה גם לימי השתלמות, ימי טיול ונופש, אפשרות ללימודים אקדמיים בחינם להם ולבני משפחתם ועוד.

רמי שורצקר

רמי שורצקר, בן ה-26 מקריית שמונה שנקלט כעובד של המכללה האקדמית תל-חי מרוצה, עד מאוד, מהמהלך. "לאחר ארבע וחצי שנים, בהם הועסקתי כמאבטח באמצעות קבלן, אני שמח על כך שהתקבלתי לעבוד במכללה בהעסקה ישירה. התנאים עכשיו מאוד טובים, העבודה הרבה יותר מסודרת, יש לי כתובת, יש לי למי לפנות כשאני צריך סיוע או עזרה וזה נותן תחושת בטחון כלכלי מאוד גדולה. אני מגיע לעבודה עם הרבה יותר מוטיבציה, אני מרגיש כי גם עובדי המכללה מתייחסים אלי כחלק מהם וזו הרגשה נפלאה".

"המכללה האקדמית תל-חי תמשיך להתוות דרך ולהצטיין כמוסד אקדמי המוביל צדק חברתי במובן הרחב והעמוק של המילה, מתוך תקווה שמוסדות אקדמיים ומוסדות ציבור נוספים יצטרפו אלינו". מסכם פרופ' חן.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה