מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 10.12.2013

יום זכויות האדם הבינלאומי

יום זכויות האדם הבינלאומי מצוין היום, ה-10.12.2013, ברחבי העולם. השנה יעמוד יום זה בסימן "אחריות חברתית: האחר בחברה". המכללה אקדמית תל חי מעודדת מעורבות חברתית והשנה אף פתחה קבוצת מנהיגות לסטודנטים אשר העניקה מלגות לפעילים. זו הדמנות מעולה להיזכר במסלולי הלימודים השונים שהאופק שלהם הוא חברה הוגנת וצודקת יותר.
עוד בנושאים:

היום ה-10 בדצמבר, מצויין ברחבי העולם יום זכויות האדם הבינלאומי. ביום זה מציינים את הזכויות הטבעיות שיש לכל אדם ואדם מלידתו ועד מותו בכוללות את הזכות לחיים, לביטחון, לחירות ולשוויון.

ההכרזה האוניברסלית על זכויות האדם נחתמה באסיפה הכללית של האומות המאוחדות בתאריך 10בדצמבר 1948. הצהרה זו מנסחת את עקרונות היסוד של זכויות האדם בעולם ומהווה בסיס לכל אמנות זכויות האדם שנחתמו אחריה. השנה יעמוד יום זה בסימן "אחריות חברתית: האחר בחברה".


המכללה האקדמית תל חי גאה במיוחד ביום שכזה בחוגים האקדמים לעבודה סוציאלית וחינוך. כידוע, חינוך הוא התשתית עליה אפשר לקדם שינוי חברתי. כמו כן, שירותי רווחה תקינים ומתפקדים הם האינדיקציה לחברה צודקת וראויה.

החוג לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית תל-חי פועל כמרכז לפיתוח מצוינות מקצועית בתחום. ברוח זו נהנים הסטודנטים מסביבת לימודים איכותית, מתקדמת ובלתי מתפשרת.מיקומה ומקומה של המכללה בלב העשייה החברתית בצפון, יוצרים קרקע פורייה לשיתופי פעולה הדוקים עם הקהילה, ולמעורבות פעילה של הסטודנטים במגוון מסגרות בתחום הרווחה. רמת ההוראה הגבוהה והניסיון המעשי האינטנסיבי מקנים לבוגרי החוג יתרון בשוק העבודה, ומאפשרים השתלבות במגוון רחב של תחומים: עבודה עם ילדים ונוער, משפחה, בריאות ובריאות הנפש, שיקום תעסוקתי, זקנה, התמכרויות ועוד.

לפרטים מלאים על תואר ראשון בעבודה סוציאלית

מטרת לימודי החוג לחינוך היא לסייע לך לפתח כישורים אקדמיים איכותיים, ולרכוש מטען ערכי-חברתי. החוג מציע מספר מוקדי התמחות ספציפיים:

  • חינוך מיוחד – התמקדות במצבים חריגים כפיגור, אוטיזם או פשיעה.
  • לקויות למידה – הקניית ידע במגוון רחב של לקויות כמו דיסלקציה או דיסקלקוליה.
  • שילוב אמנויות בחינוך – התמקדות בדרמה תרפיה, אמנות פלסטית או נרטולוגיה.
  • חינוך חברתי – פיתוח רגישות להיבטים חברתיים, ויכולות להובלת מהלכים חינוכיים למיתון מתחים ולהגברת ההבנה.

לפרטים מלאים על תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית תל-חי

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה