מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 03.11.2013

הישג חסר תקדים למכללה האקדמית תל-חי: גידול של למעלה מ- 16% במספר הסטודנטים

עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ד מתגלה הישג מרשים למכללה האקדמית תל חי: למעלה מ-3,500 סטודנטים החלו את לימודיהם במכללה!
עוד בנושאים:

המכללה האקדמית תל-חי, הנחשבת למכללה הצפונית והפריפריאלית ביותר במדינת ישראל, רשמה את ההישג המרשים ביותר בשנת הלימודים תשע"ד: למעלה מ- 3,500 סטודנטים החלו את לימודיהם במכללה – זהו גידול חסר תקדים בשוק ההשכלה הגבוהה של למעלה מ- 16%!

נשיא המכללה פרופ' יונה חן אומר, כי זהו גידול משמעותי ביותר על רקע העובדה שבאוניברסיטאות בישראל נרשמה ירידה ממוצעת של כ- 2% ובמכללות הציבוריות-עלייה של 1%-3% במספר הסטודנטים הלומדים בשנת תשע"ד בהשוואה למספרים בשנה"ל תשע"ג.

נשיא המכללה והמנכ"ל שלה מר יוסי מלכה הוסיפו וציינו: "הגידול הזה הינו הבעת אמון מוחלטת של ציבור הסטודנטים ברמה האקדמית הגבוהה הקיימת במכללה. ביטוי לשביעות הרצון הגבוהה מאוד מאיכות ההוראה, חיי הקמפוס והטיפול בסטודנטים הניתנים במכללה".

המכללה האקדמית תל-חי נהנית ובצדק ממוניטין של מוסד אקדמי הנמנה בין המובילים והמתקדמים בישראל הן ברמת המחקר והן ברמת ההוראה.

חשוב לזכור ששוק ההשכלה הגבוהה הוא שוק תחרותי מאוד, אשר למעלה מ- 66 מוסדות אקדמיים נלחמים בו על ליבם של הצעירים המעוניינים בהשכלה גבוהה. על רקע זה, יש להעריך את ההישג המרשים. כל זה לא היה קורה ללא עבודה מאומצת, מקצועית ואינטנסיבית של הסגל האקדמי של המכללה ושל עבודת השיווק והקליטה בהנהגתה של מחלקת השיווק ובראשה אמיר אדרי שהונחה ע"י סגן נשיא המכללה פרופ' חיים גורן ומנכ"ל המכללה, וכן אנשי צוות מנהל הלימודים בראשותה של רעיה גל.

שמירה על מצוינות ואיכות גבוהה, ביחד עם עבודה מאומצת, הם המתכונת להמשך שגשוג ופיתוח של המכללה האקדמית תל-חי מסכמת הנהלת המכללה.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה