אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 22.10.2013

פרופ' חיים גורן בראיון לחדר חדשות

רוצים לדעת מה סגן נשיא המכללה, פרופ' חיים גורן, חושב על האקדמיה בגליל ומה עמדתו בנוגע לשאלת הצורך בתואר אקדמי? היכנסו וצפו בראיון שלו לחדר החדשות בצפון לקראת פתיחת שנת הלימודים
עוד בנושאים:

 אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.


עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית הגיע פרופ' חיים גורן לשיחה קצרה עם טניה קורח בנושא לימודים אקדמיים בכלל ובגליל בפרט. פרופ' גורן מכהן כסגן נשיא המכללה האקדמית תל חי וראש החוג ללימודי הגליל במכללה. החוג הוא מסלול לימודים לתואר שני, ראשון בסוגו בארץ ובעולם.

בנוגע לשאלה האם יש צורך באוניברסיטה בגליל השיב פרופ' גורן: "הצורך הוא אזורי ולאומי. אם מסתכלים על הגליל ובפרט על הגליל העליון, קשה לראות מה ירים את האזור הזה, מה יקדם אותו. ומוסד אקדמי כנראה יודע לעשות את זה".

כאשר נשאל אודות הערך המוסך במכללה האקדמית תל חי השוכנת בצפון, קרא פרופ' גורן לסטודנטים העתידיים ואמר: "בואו אלינו כי המקום מיוחד. האווירה היא מיוחדת. הלימודים טובים כי במכללת תל חי מקפידים על מצויינות אקדמית כי אנו מקווים שבסופם של הלימודים מצליח להשאיר את הסטודנטים בגליל".

היכנסו לקישור ותראו את סרטון הראיון המלא בו >>

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה