מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 20.10.2013

יש במה להתגאות!

כשזה מגיע לאיכות ההוראה – אין עוררין על מעמדה של המכללה האקדמית תל חי! בסקר השנתי של התאחדות הסטודנטים, שפורסם שבוע שעבר עם פתיחת שנת הלימודים, נמצאת המכללה במקום ה-6 מבין 36 מוסדות להשכלה גבוהה בכל הקשור לשביעות רצון מאיכות ההוראה.
עוד בנושאים:

עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית, מפרסמת התאחדות הסטודנטים את נתוני הסקר השנתי הבוחן אלמנטים רבים בנוגע להשכלה גבוהה, יוקר המחייה של סטודנטים, אחוז נשירה ועוד. לצד לא מעט נתונים מדאיגים, בכל הנוגע לשביעות רצון מאיכות ההוראה למכללה האקדמית תל חי בהחלט יש במה להתגאות.

בסקר, שנערך על ידי מכון המחקר "מאגר מוחות" עבור התאחדות הסטודנטים, השתתפו 9,268 סטודנטים מכלל מוסדות ההשכלה הגבוהה. בתוצאות הסקר המכללה האקדמית תל חי דורגה במקום ה-6 מבין 36 מוסדות להשכלה גבוהה. איכות ההוראה ושביעות רצון הסטודנטים הינם מהפרמטרים החשובים ביותר למוסד לימודי שכן על בסיסם נשען מערך החינוך במוסד.

"חוסר שביעות הרצון של הסטודנטים מאיכות ההוראה הוא תמרור אזהרה למוסדות הלימוד", אמר יושב ראש התאחדות הסטודנטים, אורי רשטיק.

המכללה האקדמית תל חי בהחלט נמצאת במקום טוב למעלה ותמשיך להשקיע את מירב המאמצים לשמור על איכות שכזו לצד עבודה אינסופית החותרת לשיפורים.

לקריאת הכתבה המלאה העוסקת בתוצאות הסקר >>

שיהיה בהצלחה גם בשנה הקרובה!

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה