אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 14.10.2013

היערכות לקראת שנת הלימודים האקדמית תשע"ד

פתיחתה של שנת לימודים אקדמית הינה תקופה של היערכות, שינויים ושיפורים. גם השנה המכללה האקדמית פועלת במרץ לקליטה יעילה ומוצלחת של הסטודנטים החדשים ולהמשך לימודיהם של הסטודנטים הוותיקים
עוד בנושאים:

 

אתמול החלה שנת הלימודים האקדמית והמכללה האקדמית תל-חי פתחה את שעריה בפני 3400 הסטודנטים שהחלו את שנת הלימודים החדשה תשע"ד, מתוכם 1200 סטודנטים חדשים. יחידת מנהל הלימודים במכללה, בראשותה של רעיה גל, פועלת במרץ רב בחודשים האחרונים על מנת להיערך בצורה הטובה והיעילה ביותר לקליטתם של הסטודנטים החדשים ולהמשך לימודיהם של הסטודנטים הוותיקים בכל החוגים ותוכניות הלימוד.

במסגרת היערכות זו הוכנו עבור הסטודנטים בשנה א' מערכות ושיבוצים לקורסי החובה, כך שהסטודנטים החדשים התבקשו להשתבץ לקורסי בחירה בלבד. מדור קשרי נרשמים, בהובלתה של אושרת רז, מלווה את הסטודנטים החדשים בתחילת דרכם מרגע ההרשמה ועד לפתיחת השנה ומסייע להם בתחומים שונים להתאקלם, לרבות דיור, תעסוקה, מלגות ועוד…

לפני כשבוע, התקיים יום אוריינטציה לסטודנטים חדשים, במהלכו נערכה היכרות עם אגודת הסטודנטים ופעילות האגודה. כמו כן, נערכו מפגשים עם יחידת דיקן הסטודנטים והועבר מידע על מגוון השירותים הניתנים על ידי היחידה (מלגות, תמיכה רגשית, פעילות חברתית ועוד). צוות הטמעה הדריך את הסטודנטים על השירותים המקוונים שמציעה המכללה ומנהל לימודים אפשר להם לקבל מידע על מדור בחינות, תקנונים ונהלים, יחידות אנגלית השירותים לסטודנט ועוד.

 


סגן הנשיא לעניינים אקדמיים, פרופ' חיים גורן, בירך את הסטודנטים וסיפר כי המכללה האקדמית תל-חי מאופיינת בכך שמגיעים אליה סטודנטים לא רק מהגליל העליון, אלא מכל רחבי הארץ. "אתם סטודנטים יקרים" אמר פרופ' גורן "מגיעים לכאן, גרים במקומות שונים ברחבי הגליל. חרטנו על דגלנו מצוינות אקדמית אבל מעבר לכך, אנו רואים בעצמנו מוסד שנטוע בלב ליבו של הגליל, הנחשב לאזור פריפריאלי אמתי ולכן המכללה הזו מהווה מנוע מאוד משמעותי לאזור הזה, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה חברתית. ההשתלבות שלכם באזור היא בעלת חשיבות רבה"

דיקן הסטודנטים, ד"ר זאביק גרינברג ויו"ר אגודת הסטודנטים תומר רבינוביץ בירכו אף הם את הסטודנטים החדשים ואיחלו להם הצלחה גדולה בלימודיהם.

לאורך כל היום הראשון, נערך, יריד מידע ובו לקחו חלק מיטב הגופים החברתיים והמנהלתיים במכללה ובסביבותיה, אשר הזמינו את הסטודנטים לקחת חלק בפעילותם. ביניהם ניתן למנות את המרכז לדמוקרטיה ושלום, קמפוס ירוק, מגמה ירוקה, מלגות, מרכז לקידום הישגים, שכר לימוד, מרכז תמיכה, יעוץ לתעודת הוראה, מרכז צעירים, פרח ושכונת מוטב יחדיו.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה