אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 23.01.2013

חילוץ בנחל הג'ילבון – נערה עם חשד לשבר בקרסול

"…לאחר התייעצות עם ד"ר משה פרחי, ראש המסלול, הוחלט על התערבות מקצועית קצרה בשני האוטובוסים על-מנת ליצור רצף של האירוע והדגשת סיומו…"

בשעה 13:06 התקבלה הודעה על חילוץ בג'ילבון.

תוך 10 דקות הם כבר היו על הסוואנה – שלומי, שקד, שיר, הדר, דר ואיילון, הם צוות החוסן של המסלול ללימודי לחץ וטראומה, בחוג לעבודה סוציאלית.

הצוות פנה אל עבר נקודת המפגש. תוך כדי הנסיעה קיבל עדכון ממפקד האירוע שהיחידה כבר בשלבי חילוץ מתקדמים, קיבלנו החלטה להמשיך בנסיעה ולהגיע לשטח. עם הגיענו, הבנו שהנערה טופלה ופונתה בעזרת אמבולנס.

נערך בירור עם מדריכות קבוצת הבנות מאולפנת הקריות לגבי תגובות חריגות לאירוע בקרב חברות הקבוצה. ולאחר התייעצות עם ד"ר משה פרחי, ראש המסלול, הוחלט על התערבות מקצועית קצרה בשני האוטובוסים על-מנת ליצור רצף של האירוע והדגשת סיומו.

רכזת הקבוצה פנתה אל הצוות בבקשה לקבל הדרכה על-מנת, שתוכל לעשות זאת בעצמה, מתוך הבנת המשמעות לפעולה זו. הרכזת הודרכה ובכך קיבלה את הסיוע להתחבר לכוחותיה ולתחושת התפקוד והעצמה, שהייתה כה נחוצה לה באותו השלב.

כמו בכל סוף אירוע, התכנס הצוות לשיחת סיכום והסבר עם מפקדי האירוע מחטיבת חילוץ גולן, למד מהם על ההתרחשויות, ושיתף בסדר הפעולות בהם נקט בתהליך ההתערבות עם צוות המדריכות וחברותיה של הנפגעת.

לשמחתנו הרבה, הסתיים אירוע זה רק בשבר ברגלה של הנערה, ששבה אל ביתה בשלום יחד צוות המדריכות וחברותיה לקבוצה.

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה