אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 03.06.2012

היום הפתוח, מאי 2012 – הצלחה נוספת למכללה האקדמית תל-חי

זו הייתה הזדמנות מצוינת עבור המתעניינים להכיר מקרוב את חווית הלימודים במכללה האקדמית תל-חי, ואפשרות נהדרת לבחון בצורה בלתי-אמצעית את המכללה, להכיר את הסטודנטים ולהתרשם מהאווירה הייחודית בתל-חי.
עוד בנושאים:

הצלחה גדולה ליום הפתוח שהתקיים ב-24 במאי, במכללה האקדמית תל-חי.

היום הפתוח נמשך על-פני סוף שבוע שלם ולמעשה הזמינה המכללה את המתעניינים ל"סופשבוע פתוח", ששילב בתוכו אקדמיה, קולנוע ומוסיקה.

המכללה הציעה רצף של אירועים, לאורך סוף שבוע שלם שכלל את "פסטיבל הסרטים הקצרים בגליל" ואת אירועי יום הסטודנט. למעלה מ-1,200 מתעניינים הגיעו למכללה וקרוב ל-250 נרשמו ללימודים כבר במהלך היום הפתוח.

זו הייתה הזדמנות מצוינת עבור המתעניינים להכיר מקרוב את חווית הלימודים במכללה האקדמית תל-חי, ואפשרות נהדרת לבחון בצורה בלתי-אמצעית את המכללה, להכיר את הסטודנטים ולהתרשם מהאווירה הייחודית בתל-חי.

 

התעניינות רבה נרשמה לתוכניות הלימוד החדשות שהמכללה מציעה:

  • תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה בשילוב עם החוג לכלכלה וניהול
  • תואר ראשון בזואוטכנולוגיה
  • התכנית לימודי תואר שני בדרמו-תרפיה

 

המתעניינים ביום הפתוח התרשמו ממגוון אפשרויות הלימוד במכללה, קיבלו ייעוץ אישי מראשי החוגים וממרצים בכירים ושמעו על המיוחד בכל חוג ועל חווית הלימוד בו. כמו כן, התקיימו מפגשים עם סטודנטים ובוגרים, שסיפרו על לימודיהם במכללה, הוצגו מסלולי הלימוד החדשים ופורטו תנאי הזכאות למלגות.

במתחם מיוחד נמסר מידע על תעסוקה, דיור וקהילה בגליל. בנוסף התקיימו סיורים במכללה ובגופים הקשורים אליה: חברות היי-טק באזור, המעבדות החדישות בפקולטה למדעים וטכנולוגיה, מעונות הסטודנטים, מוזיאון הצילום, המכון לאומנויות, המרכז לתקשורת ועוד.

היום הפתוח לווה בהופעות של הרכבים מוזיקליים ולהקות והמשתתפים נהנו מדוכני אוכל, בירה ושתייה ושייט קיאקים בחינם בנהר הירדן.

הנרשמים ללימודים ביום הפתוח זכו לקיזוז דמי ההרשמה (על סך 370 ₪), לכרטיס כניסה חינם להופעות יום הסטודנט ולכרטיס כניסה חינם לפסטיבל הסרטים הקצרים.

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע. 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה