אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 06.03.2018

כנס מנהיגות לזכרו של רס"ן איתן בלחסן

בחודש שעבר התקיים במכללת תל חי הכנס השנתי למנהיגות, לזכרו של מפקד סיירת צנחנים, איתן בלחסן ז"ל, שנפל בלבנון לפני 19 שנה. משפחת בלחסן מקיימת מידי שנה, בשיתוף פעולה עם מכללת תל חי את
עוד בנושאים:

בחודש שעבר התקיים במכללת תל חי הכנס השנתי למנהיגות, לזכרו של מפקד סיירת צנחנים, איתן בלחסן ז"ל, שנפל בלבנון לפני 19 שנה. משפחת בלחסן מקיימת מידי שנה, בשיתוף פעולה עם מכללת תל חי את הכנס, ותורמת מלגות ללוחמים משוחררים הלומדים במכללה.

 בפתיחת הכנס נאם אחיו של איתן, ירון, ושיתף לראשונה את רגשותיו ודבריו לזכרו של אחיו. ירון סיפר על איתן ועל חייהם המשותפים כאחים, על עשייתו המיוחדת של איתן ועל הקרב בו נפל. ירון סיים את דבריו באמירתו של נעם תיבון, חברו של איתן- "מסתבר שלרבים מאתנו היה איתן עץ איתן להישען עליו, עץ שגדל והיה נטוע ברמות נפתלי, שנסך ביטחון ועוצמה בכל הסובב אותנו, שנתן כל טוב ללא בקשה. עץ שנגדע בשיא כוחו והותיר אותנו מלאי געגועים".

לאחר דברי המשפחה נפתח כנס המנהיגות, המתקיים מידי שנה בתל חי. בהרצאות ובפאנלים השתתפו אנשי צבא וציבור, ביניהם האלוף (במיל') יורם יאיר- יו"ר האגודה למען החייל, תא"ל (במיל') עודד טירה, אלוף (במיל') עוזי דיין, פרופסור אסא כשר, פרופסור שאול קמחי, חבר הכנסת עמיר פרץ, חבר הכנסת לשעבר ואלוף במיל' עמרם מצנע, חברת הכנסת לאה פדידה, מפקד עוצבת הגולן תא"ל עמית פישר, והאלוף (במיל') דר' יום טוב סמיה.הכנס נחתם בטקס לזכרו של איתן, בהשתתפות משפחתו וחבריו, סטודנטים, חיילים, תלמידי מכינות קדם צבאיות, ואנשי ציבור.

תודה למכללה ולמשפחת בלחסן על הכנס והשיעורים החשובים שזכינו ללמוד מאיתן. יהי זכרו ברוך.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה