אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 03.01.2018

אירוע הוקרה לסטודנטים וסגל אקדמי ומנהלי המשרתים במילואים 2018

השבוע התכנסו כלל משרתי המילואים ממכללת תל חי לאירוע שמטרתו היא לומר תודה. לאחר מחרוזת שירים של אנסמבל תל חי המטריפים, מנכ"ל המכללה אלי כהן פתח בדברים: "אמנם לצערי כבר כמה שנים
עוד בנושאים:

השבוע התכנסו כלל משרתי המילואים ממכללת תל חי לאירוע שמטרתו היא לומר תודה. לאחר מחרוזת שירים של אנסמבל תל חי המטריפים, מנכ"ל המכללה אלי כהן פתח בדברים: "אמנם לצערי כבר כמה שנים שאינו עושה מילואים, אך מבחינתי לאירוע הזה יש חשיבות רבה מטעם המכללה. אנו מודים לאלה שממשיכים בשנים שאפשר לחמוק מזה. הרבה אנשים מבינים שהקיום שלנו הוא דבר שאינו מובן מאליו ולכן תורמים לצבא ולחברה, משקיעים את זמנם ולעתים מסתכנים. אני אומר תודה למילואימניקים ולנרתמים לארגון הערב הזה: דיקן הסטודנטים, אגודת הסטודנטים, אנסמבל תל חי ועוד. ותודה לכם שאתם ממשיכים למשרתים את החברה".

נציג אגודת הסטודנטים שי אזרד: "מטרתנו בהירתמות להפקת ערב זה היא לומר לכם תודה. היציאה מהסביבה הנוחה והמוכרת אל האחר מאתנו בצבא, בו כולנו שווים, היא אינה מובנת מאליה. ברגע אחד אתם אורזים תיק ומתגייסים באופן מיידי למען הכלל. לכן אנו כאן לומר לכם תודה על העשייה.

נציג מילואימניק: "מעצם מגוריכם בגליל אתם תומכים בביטחון המדינה בכך שגרים בגבולות. אז תודה. אפשר להתווכח על אם שירות סדיר צריך להיות לכולם וכולי, אך ברור לכולנו שבזמן מלחמה בלי המילואימניקים אין סיכוי".

וכמובן, לאחר מצגת תמונות של מילואימניקים מתל חי, עלה לבמה הסטנדאפיסט אמירם טובים שלא נתן לנו להפסיק לצחוק!

שרה סובל

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה