אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 14.12.2017

חלון חברתי אגודת הסטודנטים

כמיטב המסורת בתל-חי אגודת הסטודנטים והמכללה פינקו אותנו בחלון חברתי מלא הפתעות, הופעות, פינוקים וריקודים! מהצהריים ועד שתיים וחצי סטודנטים מכל החוגים הגיעו לקמפוס המזרחי ויחד רקדנו,
עוד בנושאים:

כמיטב המסורת בתל-חי אגודת הסטודנטים והמכללה פינקו אותנו בחלון חברתי מלא הפתעות, הופעות, פינוקים וריקודים! מהצהריים ועד שתיים וחצי סטודנטים מכל החוגים הגיעו לקמפוס המזרחי ויחד רקדנו, אכלנו, שתינו, צחקנו ונהנינו מהופעות אדירות ומזג אוויר מושלם!

"מלכה באיה" עלו ראשונים ופצחו ברצף להיטים כמו שרק הם יודעים, הכניסו אותנו לאווירה וחשמלו את הקמפוס לגמרי. אחרי הפסקה קצרה עלו "טרנטה גרוב מאשין" ובשילוב בלתי אפשרי אך מדהים של רגאטון, היפ-הופ ומוזיקה מזרחית אותנטית, הקפיצו את כל הקהל באוויר. היה קשה להישאר אדיש לקצב המיוחד ולא לקום ולרקוד עם כולם..

בין לבין הסתובבנו בדוכני נשנושים מיוחדים כולל פנקייקים, דים- סם, פיצות ודוכן בירות במחיר מוזל.. היו גם דוכני תכשיטים ובגדים, דוכן ספרים, חנות האגודה עם שלל מוצרים מגניבים במחירי אגודה ועוד.

אפילו שאטלים להסיע את הסטודנטים בין הקמפוסים היו. אין דבר יותר כיף מלהסתובב במכללה ולראות פרצופים מחייכים ורוקדים בכל מקום… כל הכבוד לאגודה ולמכללה על עוד יום מדהים, שמח, מגבש וחגיגי…

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה