אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 14.12.2017

כנס פתיחת שנת הלימודים בחוג לעבודה סוציאלית

כנס פתיחת שנת הלימודים בחוג לעבודה סוציאלית נערך בסימן היום הבינלאומי למאבק באלימות נשים, בהשתתפות אנשי מקצוע, אנשי הסגל והסטודנטים של החוג. ראש החוג דר' איילה כהן, פתחה את הכנס
עוד בנושאים:

כנס פתיחת שנת הלימודים בחוג לעבודה סוציאלית נערך בסימן היום הבינלאומי למאבק באלימות נשים, בהשתתפות אנשי מקצוע, אנשי הסגל והסטודנטים של החוג. ראש החוג דר' איילה כהן, פתחה את הכנס ובירכה את כולם בשנת לימודים פוריה ומספקת, מלאה בעשייה אישית וחברתית.

פרופ' סנאית תמיר סיפרה לנו על המחקר שלה בתחום התזונה ועל הקשר שלו לעבודה סוציאלית ובירכה את המשתתפים. מנכ"ל המכללה אלי כהן נשא גם הוא דברים וסיפר על הקשר המיוחד שיש בין המכללה לקהילה ועל תפקידו המיוחד של החוג לעבודה סוציאלית בפיתוח הקשר הזה.

מבחינת התוכן האקדמי של הכנס, שמענו הרצאה מדהימה של ד'ר רחל גצלר-יוסף, מומחית בטיפול בנפגעי התעללות מינית, בעלת 16 שנות ניסיון בטיפול ובניהול קליני של מרכזים טיפוליים. רחל הרצתה בפנינו על אלימות במשפחה ועל ההשפעות וההשלכות של אלימות בבית על ילדים. שמענו דברים לא פשוטים אך חשובים מאוד ולמדנו המון. היה מדהים לראות אולם מלא וגדוש בסטודנטים שבקרוב יצאו ליצור שינוי לטובה בעולם..

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה