אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 07.11.2017

מסיבת פתיחת שנה במכללת תל חי 2.11.17

דוכני אוכל, אלכוהול ושייקים מרעננים קבלו את פניהם של הסטודנטים ביום חמישי האחרון, והמוזיקה המתנגנת הכניסה אותם לאווירה החגיגית. כבכול שנה, דאגה אגודת הסטודנטים להרים את המורל לסטודנטים
עוד בנושאים:

דוכני אוכל, אלכוהול ושייקים מרעננים קבלו את פניהם של הסטודנטים ביום חמישי האחרון, והמוזיקה המתנגנת הכניסה אותם לאווירה החגיגית. כבכול שנה, דאגה אגודת הסטודנטים להרים את המורל לסטודנטים החדשים והוותיקים, וערכה מסיבת פתיחה בחצר תל חי בקמפוס המערבי.

החזרה לשגרת הלימודים האינטנסיבית לא קלה לאף אחד מסתבר, ובייחוד אחרי חופשת קיץ ארוכה ומלאה בחוויות. השבועיים הראשונים של הסמסטר היוו "נחיתה רכה" לסטודנטים, ונתנה להם האפשרות לבחון את המערכת החדשה אליה הם שובצו, ולבצע שינויים על פי שיקול דעתם בתיאום מול רכזות החוגים. בימים אלו ערכה אגודת הסטודנטים מיני מסיבות ברחבות הקמפוסים, בשיתוף פעולה עם רדיו קול הגליל העליון שהגיעו לשדר מהמכללה, ופרסום החוגים והאירועים העתידיים שיתקיימו במהלך השנה. האוירה החגיגית הסתיימה באקורד הסיום, כאמור, במסיבת הסטודנטים "THE NORTH IS GLOWING" במכללת תל חי, אליה הגיעו כ-1000 צעירים שחגגו עד השעות הקטנות של הלילה.

רונאל תשובה יו"ר אגודת הסטודנטים: "אגודת הסטודנטים פתחה את השנה במקום הכי יפה בתל חי, ולפנינו עוד שנה מרובת פעילות ומלאה בצעדים אקטיביסטים.

אנו מזמינים את כלל הסטודנטים לקחת חלק במגוון הפעילויות, להכיר, לחקור, להביע דעה ולקחת חלק בשינוי ובשיח החברתי בקמפוס ובאזור.

אני רוצה להודות לכלל בעלי התפקידים באגודה על עבודתם הקשה עד השעות הקטנות של הלילה, משפחת האגודה פתוחה לכל אחד ונשמח לראות עוד אנשים לוקחים חלק בעשייה".

שמעון אקסלרוד ראש מדור אקדמיה: "בנוסף לפתיחת השנה החגיגית שארגנה אגודת הסטודנטים, התחלנו את העבודה של המדורים השונים – כל אחד בתחומו. מדור אקדמיה אחראי לשמירה על זכויותיהם האקדמיות של הסטודנטים, ייצוגם מול גורמי המכללה, קידום צרכים וגישור. יש לנו פרויקטים שאנחנו מקדמים (מאגר מורים, חוברות, מילוניות, מחשבונים), תא הורים שאנו דואגים לו (תקנונים, הנגשת מידע, חדרי הנקה) וסטודנט במכינות שאחראי לקידום הנושאים שלהם.

המדור מורכב מראש מדור, רכזים, רכזות ונבחרת נציגי חוגים מדהימה שתורמת לכך שיש לסטודנטים איש קשר וייצוג בכל חוג וכמעט בכל שנתון.

בשנה הנוכחית יש לנו צוות מדהים הכולל נכון לעכשיו 37 נציגים בשני הקמפוסים, חבר'ה איכותיים וחברתיים שעושים את תפקידם בהתנדבות – לטובת הסטודנט! הם יעמדו לרשותכם במהלך כל השנה ולכם נשאר רק להכיר אותם ולדעת מי מהם אחראיים על החוג שלכם. בשבועיים הקרובים הם יקיימו בקרי אמון – אירוע חוגי המפגיש בין סטודנטים מכל השנתונים לטובת גיבוש ופתיחת השנה בטעם טוב".

שנת לימודים מוצלחת ופוריה לכולם!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה