אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 08.06.2017

תערוכת "בפנוכו"

ביום רביעי נפתחה במכללה תערוכה ייחודית העוסקת בהתמודדות נפש בקרב סטודנטים. את התערוכה יצרו 11 סטודנטים אשר השתתפו בפרוייקט חברתי בשם ״בפנוכו״, מטרת התערוכה היא חשיפה ומודעות לתחום
עוד בנושאים:

ביום רביעי נפתחה במכללה תערוכה ייחודית העוסקת בהתמודדות נפש בקרב סטודנטים.

את התערוכה יצרו 11 סטודנטים אשר השתתפו בפרוייקט חברתי בשם ״בפנוכו״, מטרת התערוכה היא חשיפה ומודעות לתחום התמודדויות הנפש ומתן במה למשתתפים להציג את יצירותיהם המקוריות.

התערוכה מנסה להציג באופן מוחשי את העובדה שעל כל כיסא במכללה יושב סטודנט ושמאחורי כל סטודנט יש סיפור. התערוכה מנסה להביא לידי ביטוי את ההרכב החברתי המגוון שקיים במכללה ואת הלגיטימיות שבהתמודדות עם מורכבויות נפשיות בעוצמות שונות.

"בפנוכו" הוא פרויקט חברתי שמטרתו יצירת מסגרת מובנית ומאפשרת, בה יוכלו המשתתפים לעבור תהליך של יצירה במגוון אומנויות סביב התמודדויות נפש ודברים שבלב.

העיסוק בנושאים השונים נעשה דרך מפגש עם טקסטים ויצירות קיימות בעולם האומנות והרוח ,ויצירה עצמאית וקבוצתית, תוכן המפגשים כלל עיסוק במגוון נושאים ביניהם כאב, תקווה, בדידות חריגות, נורמות ואמונה, דרך שימוש והכרת אומנויות שונות כמו וורד, כתיבה יוצרת, מוזיקה, סרטים,ציור, קולאז׳ ופיסול.

הפרויקט מלווה על ידי מנחה ועל ידי היחידה למעורבות חברתית במכללת תל חי, בקבוצה הראשונה השתתפו 11 סטודנטים מכללת תל חי בעלי קרבה אישית או משפחתית לנושא התמודדות הנפש ובעלי זיקה ליצירה אמנותית.

בפתיחת התערוכה,סיפר אחד היוזמים,סטודנט מתמודד בעצמו,על האתגרים שכרוכים בהתמודדות נפש ועל התערוכה. כיבדו את אירוע הפתיחה בנוכחותם דיקן הסטודנטים,נשיא המכללה,ונציגים של המדור למעורבות חברתית. התערוכה תציג בתאריכים 6.6 – 13.6 במכללת תל חי, בנין 2, קומה תחתונה אתם מוזמנים לבוא ולראות…

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה