אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 28.05.2017

יום הסטודנט מכללת תל חי 24-25/5/17

 יומיים של מוזיקה, חיוכים ואנרגיית שיא נרשמו במכללת תל חי באירועי יום הסטודנט, יום חגם הרשמי של הסטודנטים, שעליהם אחראיים האגודה כמובן בשיתוף פעולה עם החברה הכלכלית. כמו בשנה שעברה,
עוד בנושאים:

 יומיים של מוזיקה, חיוכים ואנרגיית שיא נרשמו במכללת תל חי באירועי יום הסטודנט, יום חגם הרשמי של הסטודנטים, שעליהם אחראיים האגודה כמובן בשיתוף פעולה עם החברה הכלכלית. כמו בשנה שעברה, גם הפעם אירחה האגודה את הסטודנטים מהמכללות השכנות אוהלו, צפת וכינרת, ודאגה להסעות הלוך ושוב על מנת שהחוגגים יגיעו הביתה בבטחה.

האוירה המחשמלת קיבלה את פני, לאחר שעברתי את תהליך הבידוק וקבלת הכרטיסים. את רחבת החנייה של הקמפוס המערבי התקשיתי לזהות בגלל שלל הקישוטים הצבעוניים, דוכנים של תכשיטים, אוכל ופינוקים יחד עם הסאונד והתאורה המדהימים גרמו לי להרגיש כמו בפסטיבל בחו"ל. כמובן שאי אפשר לפספס את בר המשקאות המרשים שניצב ברחבה המרכזית וסיפק אלכוהול במחירים שווים לכל כיס.

ב20:00 בערב, בדיוק כמו שהובטח, כשהבמה כבר מוכנה והסטודנטים מגיעים לאיטם בהסעות, עלתה הזמרת יובל דיין, שהרעידה את הרחבה בקול פעמונים, עם להיטיה המוכרים לכולם "אל תאמר",  "בדיוק כמו הירח", ועוד שירים חדשים וישנים, והרשימה אותנו בהופעתה הכובשת.

אחריה עלו לנגן הרכב הבית של המכללה, אותם אנחנו כבר מכירים מאירועים קודמים, הלוא הם "אנסמבל תל-חי" המוכשרים. הסולנית שיר כץ בליווי מרשים של נגנים, היוו להקת חימום ל"קפה שחור חזק" שתכף ומיד עלו לבמה, ועם המון קסם, ביט משגע וסוואג נתנו את הלב והנשמה, כשהקהל מחזיר להם אהבה.

אי אפשר להישאר אדישים כש"קפה שחור" רוקדים על הבמה ונותנים בוסט של אנרגיה לקהל, בדיוק כמו שם הבמה שלהם. למרות שאת חלק מהשירים לא כולם מכירים, האנרגיות והקצב גורמים לנו לזוז, להניע את הגוף ולהתמסר למוזיקה. הדופק עולה, האלכוהול בדם, ורגע לפני ההופעה המרכזית של הבאלקן-ביט-בוקס, עולים חברי אגודת הסטודנטים ובראשם יו"ר האגודה רונאל תשובה ומתקבלים בהמון כבוד ומחיאות כפיים מהקהל, על חודשים ארוכים של תכנון ומאמץ בארגון האירוע המרשים. דיקן הסטודנטים גם הוא בירך אותנו דרך המסכים, והתנצל על כך שנבצר ממנו להגיע. אנחנו סולחים לך ד"ר אמיר גולדשטיין.

והנה הרגע לו חיכינו כולנו, ההרכב הלוהט "באלקן-ביט-בוקס" עולים לבמה ובלי יותר מידי הקדמות הם כבר מעיפים את כל הקהל באויר. תומר יוסף, אייל תלמודי ושאר חברי ההרכב משתוללים על הבמה, מקפצים עם כלי הנגינה ביד ומלהטטים עם הקהל המשולהב.

אני פוגשת סטודנטים ממקומות שונים בארץ שלומדים בפקולטות שונות, ומבינה שהערב הדמיון ביננו עולה על השוני. הבאלקן ביט בוקס ששרים בכמה שפות מזכירים לנו שהמוזיקה יש בכוחה לחצות גבולות של מגזרים ודתות, והחיוכים הנסוכים על פני כולם מעידים שישנה שפה אחת משותפת לכולנו, שמרגישים אותה בלב ברגעים  של אושר.

את הערב חותם DJ Shlomtzi האלוף שמצליח בכשרון נדיר לגרום לקהל להמשיך לרקוד ולהרים את הערב לשיאים חדשים עד השעות הקטנות של הלילה..

למחרת בשעות הבוקר המוקדמות, כבר התקבצו ובאו הסטודנטים לחורשת טל, באנרגיות חדשות, כאילו לא עבר עליהם לילה לבן בכלל.. במתחם הוקמו שתי רחבות. האחת לטראנס, עם הופעת ענק של SKAZI האגדי, עם סט מיוחד של PETRA LIVE, ודיג'יים נוספים. ברחבה השנייה רקדנו לצלילי מוזיקת מיינסטרים בועטת בשילוב של  מזרחית, מוזיקה שחורה ועוד הפתעות.

במשך כל היום נהנינו מבר במחירים סטודנטיאלים ובהפתעות של האגודה. מזג האוויר היה מושלם למסיבת בריכה והחבר'ה לא הפסיקו לפזז ולהנות, לקפוץ למים להתרעננות וחזרה לרחבה. לקראת סוף האירוע התקפלנו וחזרנו הביתה בהסעות שהאגודה ארגנה לנו במיוחד, מתוך הבנה שכולנו רוצים לחזור הביתה בשלום. יו"ר האגודה רונאל תשובה כתב למחרת מילות תודה לכל השותפים לדרך:

"בוקר שאחרי יום הסטודנט אתה מבין…

אתה מבין שבחרת נכון את השותפה שלך לשנתיים משמעותיות כל כך,

אתה מבין שיש כאן 50 רכזים וראשי מדורים, עוד כמה עשרות מתנדבים שויתרו על הבית לתקופה מסוימת, לא ישנו בלילות, נלחצו, נמרצו, השקיעו ונתנו את הלב כדי ש-4200 סטודנטים ותושבי המקום ייהנו מהחגיגות.
תודה לסטודנטים היקרים שבאו לחגוג איתנו, בקרוב.. יוצאים לדרך בבניית האגודה לשנה הבאה, מוזמנים לקחת חלק!

תודה לכל מי שנתן יד.
היה שווה כל רגע!"

תודה לך רונאל ולכל העוסקים במלאכה, ניפגש באירועים הבאים!

השתתפו בהכנת הכתבה: תמר ביטון ופיני באומל

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה