אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 23.04.2017

העלאת המודעות למניעת הטרדה מינית במכללה האקדמית תל חי

ביום רביעי 19/4/2017 קיימנו במכללה יום שמטרתו להעלות את המודעות לנושא האלימות המינית והסברה למניעת הטרדה מינית. ירדן וזהר, סטונדטיות מהחוג לעבודה סוציאלית ומסלול לחץ וטראומה, המתנדבות
עוד בנושאים:

ביום רביעי 19/4/2017 קיימנו במכללה יום שמטרתו להעלות את המודעות לנושא האלימות המינית והסברה למניעת הטרדה מינית.
ירדן וזהר, סטונדטיות מהחוג לעבודה סוציאלית ומסלול לחץ וטראומה, המתנדבות במרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית ואונס גליל גולן, יזמו מפגש עם אודליה כרמון, שהגיעה בכדי לשתף בסיפורה האישי, המוכר כ א' ממשרד התיירות, שהתפרסם כחלק מפרשת קצב.

ירדן וזוהר מספרות "ידענו מעט מאוד על נושא האלימות המינית, כמו רוב הציבור. עם הזמן, הלמידה והידע בתחום התרחבו, יותר מכל אנו חשות סיפוק מהעיסוק בנושא וחשות תחושת שליחות להעלות את המודעות לציבור הרחב. בעת בחירת הנושא לפרויקט הקהילתי במסגרת הלימודים השנה, היה ברור לנו שבנושא זה נעסוק. כשניסינו לחשוב על פרויקט ראינו לנכון להעלות את המודעות לנושא האלימות המינית דווקא במכללה לאוכלוסיית הסטודנטים שאנו  חלק ממנה ומתוך תפיסה כי אלימות מינית נוגעת בכולם.

אנו רואות זאת כזכות לקיים יום זה במכללה ושמחות כי שיאו הוא הרצאתה של הגב' אודליה כרמון שנרתמה לבוא ולספר את סיפורה האישי.
בהזדמנות זו נרצה להודות למכללת תל חי ומרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ואונס גליל גולן על ההזדמנות, העזרה וההוצאה לפועל של הפרויקט. במיוחד נודה לקרן רובינשטיין המלווה הקהילתית שלנו ממרכז הסיוע ולשולי ספיר הממונה למניעת הטרדה מינית במכללת תל חי שבלעידהן כל זה לא היה קורה.

רק אתמול שמענו בחדשות על אונס קבוצתי מזעזע שהתחרש בהרצליה, מה שמוכיח לנו שאסור להרפות מהעיסוק בנושא האלימות המינית ושיש לנו ולחברה כולה עוד דרך ארוכה לעשות על מנת לשנות את התפיסה החברתית בנושא ולמגר את תופעת האלימות המינית".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה