אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 29.12.2016

הפסקה פעילה והופעה של שוטי הנבואה בקמפוס מזרחי

רגע לפני שהסמסטר נגמר ובאווירת חג החנוכה, דאגה אגודת הסטודנטים להאיר לנו את היום השגרתי והאפרורי בגוון קצת שונה. במסגרת אירועי "חלון אקדמי" הופיעו הרכב "שמעון ולוי" (רואי
עוד בנושאים:

רגע לפני שהסמסטר נגמר ובאווירת חג החנוכה, דאגה אגודת הסטודנטים להאיר לנו את היום השגרתי והאפרורי בגוון קצת שונה. במסגרת אירועי "חלון אקדמי" הופיעו הרכב "שמעון ולוי" (רואי לוי וגלעד ויטל שמעון), חברי להקת "שוטי הנבואה" והרימו לנו את המורל והרגליים למשך שעה קלה. האירוע התקיים ביום שני השבוע, ולשם כך הופסקו הלימודים בשני הקמפוסים למשך שעתיים. דוכני אוכל ואלכוהול (במחיר סטודנטיאלי של 10 ₪ בלבד) הוצבו לרשות החוגגים, שוק החלפת בגדים, מוזיקה וצבעוניות בעיניים יצרו מראה לא שגרתי באותו היום בבניין 2.

בקומה התחתונה התקיימה ההופעה, כאמור, של "שמעון ולוי" שהתקבלו באהבה גדולה בקהל הסטודנטים. אמנם "שוטי הנבואה" בהרכב המקורי שלו כבר לא קיים אך השירים האהובים כמו "מה נהיה", "קול גלגל" ו"הכל יהיה בסדר" ממשיכים להתנגן, להדהד ולהיות רלוונטים כמו בימים ההם – בזמן הזה. ובזמן הזה, בצהרי היום, רגע לפני סוף הסמסטר, התאפשר לנו להניח בצד את כל הדאגות, הלחצים, וחוסר הודאות ולחגוג את החיים. דרך השירים קיבלנו תזכורת לכך שגם באי – הסדר יש סדר, וגם זה בסדר. אפילו בסדר גמור.

חג אורים שמח!

תמר ביטון

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה