אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 02.12.2014

נשיא הילל העולמית ביקר במכללה האקדמית תל- חי

נשיא הילל העולמית, אריק פניגרהט, ערך לאחרונה ביקור במרכזי הלל בישראל. מבין המרכזים השונים ביקר אריק גם בהלל בתל חי.
עוד בנושאים:

אריק פינגרהט מונה להיות נשיא הלל העולמי בשנת 2013 אחרי קרריה מכובדת ומגוונת. מבין תפקידיו הרבים והשונים כיהן גם כחבר הקונגרס האמריקאי.

במסגרת הביקור סייר אריק פינגרהט בקריית שמונה, בגן הזהב ובמוזיאון המתפתח יחד עם ד"ר אמיר גולדשטיין דיקאן הסטודנטים ואלי כהן מנכ"ל המכללה. בסיור נחשף לטבע השוקק בתוך העיר ולסיפור ההיסטורי של קריית שמונה ושל תושביה.  לאחר מכן הגיע אריק למכללת תל חי התרשם מהקמפוס ושוחח עם צוות הילל ועם מנכ"ל המכללה. אריק פינגרהט התרשם מאוד מהמכללה ושמח להכיר באופן אישי את ראשיה ועובדיה.  הוא בירך על העשייה המשותפת ועל שיתופי פעולה עתידיים.

הילל ישראל מהווה בסיס חשוב לפעילותו הגלובלית של ארגון הלל העולמי, ארגון שמטרתו לחזק את זהותם היהודית של סטודנטים ישראלים ולהעמיק את תחושת שייכותם לעם היהודי וזאת באמצעות חשיפתם והעמקת היכרותם עם המגוון הרחב של קהילות וזהויות יהודיות הקיימות בעולם כיום. הלל ישראל פועל בשמונה מרכזים באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ , וכן במכללה האקדמית תל חי, תוך שיתוף פעולה עם עשרות ארגונים חברתיים, מוסדות חינוך וגופים ממשלתיים ומוניציפליים. מדי שנה כ-20,000 סטודנטים וצעירים לוקחים חלק בתכניות ובאירועים המופעלים על ידי מרכזי הלל בישראל.  ארגון הילל  פועל בכ-500 קמפוסים ב-15 מדינות שונות בעולם.

{בתמונה , מימין לשמאל: אלון פרידמן מנכ"ל הילל ישראל, דניאלה אלמליח מנהלת הילל תל חי, אריק פינגרהט נשיא הילל העולמי, אלי כהן מנכ"ל המכללה}

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה