אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 26.11.2014

אירוע הוקרה מרגש למשרתי המילואים במכללה האקדמית תל-חי

למעלה מ- 350 סטודנטים מהמכללה האקדמית תל-חי, המשרתים במילואים, השתתפו השבוע באירוע הוקרה מרגש שהתקיים במכללה.
עוד בנושאים:


האירוע נפתח בקוקטייל חגיגי, שכלל חומוס איכותי, גבינות טובות, יין משובח ושוקולדים. תורמים רבים התגייסו לאירוע, ביניהם: יקב הרי גליל, איתוראן, חומוס בלו-באס ופת הגליל.

את האירוע אירגנו דיקנט הסטודנטים במכללה, באמצעות היחידה למעורבות חברתית ובשיתוף אגודת הסטודנטים ולקחו בו חלק נשיא המכללה, פרופ' יונה חן, מנכ"ל המכללה אלי כהן, דיקן הסטודנטים ד"ר אמיר גולדשטיין ויו"ר אגודת הסטודנטים אליעד רבי, אורחי הכבוד באירוע היו תת אלוף מאיר (מייקה) מסטאי, ראש חטיבת תקצוב בזרוע היבשה בצה"ל ואיזי שרצקי, הבעלים של חברת איתוראן.

מנכ"ל המכללה אלי כהן, פתח את האירוע ובירך את משרתי המילואים: "זהו אירוע חשוב ומרגש. לראות את האודיטוריום מלא בסטודנטים משרתי מילואים,  זה מרשים ומחמם את הלב. אנחנו אומנם מוסד אקדמי אולם הפעילות והתרומה למדינה הנעשית מעבר לשעות הלמידה באקדמיה, חשובות מאוד ואני מבקש לומר לכם תודה גדולה על כך שאשר מקדישים מזמנכם וממרצכם, ותורמים תרומה חשובה ומשמעותית. אנחנו מערכים אתכם וגאים בכם מאוד".

תת אלוף מסטאי,  אף הוא התרשם למראה הסטודנטים והסטודנטיות המשרתים במילואים: "המזרח התיכון עובר תהפוכות ושינויים גדולים בשנים האחרונות. האסלאם הקיצוני מציב בפנינו אתגרים לא פשוטים  וההשתנות ניכרת בכל התחומים: החברתיים, הכלכליים, הביטחוניים ועוד. השירות במילואים הוא ערך חשוב שרק מעטים לוקחים בו חלק. אתם הסטודנטים הנמצאים בעשור הראשון לחייכם לאחר השירות הצבאי – עליכם מושתת רובו של כוח המילואים. מדובר באנשים איכותיים המשרתים ביחידות הקרביות, וכתומכי לחימה – בזכותכם המדינה הזו צועדת קדימה. אני שמח להשתתף בכנס חשוב זה, בו מעריכים את משרתי המילואים, וזה כלל לא מובן מאליו. מעט מאוד מכללות ואוניברסיטאות עורכות אירוע הוקרה שכזה למשרתי המילואים ואני מודה להנהלת המכללה על קיום האירוע ולכם הסטודנטים אני מודה על התרומה הגדולה.

אליעד רבי, העומד בראש אגודת הסטודנטים בירך את הסטודנטים ואמר: "זהו ערב חשוב ואחד האירועים המשמעותיים ביותר שהמכללה מקיימת לאורך השנה. כמי שמשרת במילואים, אני מרגיש, שזו זכות גדולה להשתייך לחסורה איכותית וחשובה זו. יישר כוח וכל הכבוד לכולם !

בתום הברכות נהנו משרתי המילואים, ממחרוזת שירים של להקת פיקוד הצפון ולאחר מכן מהופעת מצחיקה עד דמעות, של הסטנדאפיסט ארז שלם.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה