אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 29.05.2014

גינת אלעד

בטקס מרגש שנערך ביום רביעי השבוע במכללה האקדמית תל-חי נחנכה בקמפוס המערבי גינת אלעד, שהוקמה לזכרו של אלעד ארליך ז"ל, אשר נהרג לפני כשנה, בתאונת דרכים מחרידה בדרכו לשירות המילואים.
עוד בנושאים:

נשיא המכללה פרופ' יונה חן פתח את האירוע ואמר: "גינת אלעד הוקמה בסמוך מאוד למשרדו של אלעד, לצדו של השביל אשר בו צעד מדי יום ביומו במשך שלוש שנים, בזמן שכיהן כמנהל החטיבה ללימודי חוץ במכללה. בתכנון הגינה הושקעה מחשבה רבה, של צוות המכון לאומנויות, בראשותו של שרי ארנון, ובשיתוף חנוך, לאה ובני משפחת ארליך, במטרה להנציח את זכרו. המקום תוכנן כך שיהווה מקום מנוחה ורגיעה בהפסקות, לסטודנטים ולבני הנוער, שיוכלו להתרווח תחת צילה של הגפן שתצמח כאן במהרה ולצדו של עץ הזית המרשים שניטע כאן. הגפןועץ הזית – שניים משבעת המינים בהם השתבחה ארצנו, מסמלים את פועלו הנמרץ ותרומתו של אלעד לקידום ופיתוח שתיים מתכניות הליבה של החטיבה ללימודי חוץ: "מתמחה בייצור יין" ו"מתמחה בגידול גפן וייצור שמן זית. בנוסף לכך, בגינה נבנה שעון שמש מיוחד עשוי פסיפס אותו עיצב המכון לאומנויות במכללה". 

לאחר טקס חנוכת הגינה נערך יום עיון לזכרו של אלעד תחת הכותרת "בונים עתיד אזורי משותף". ד"ר אמיר גולדשטיין הנחה את הדיון התוסס, בהשתתפות ראש עיירת קריית שמונה, הרב ניסים מלכה, ראש מוא"ז מבואות חרמון בני בן מובחר, ראש מנהל תכנון ופיתוח מוא"ז גליל עליון אורית דיניסמן ומנכל"ית אשכול גליל מזרחי נורית צור.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה