אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 22.04.2014

המכללה האקדמית תל-חי מזמינה את ציבור הסטודנטים ותושבי האזור לכנס ה- 16 של מחקרי הגליל וסביבותיו

כנס מחקרי הגליל וסביבותיו, שיתקיים בתאריכים 30 באפריל ו-1 במאי, במכללה האקדמית תל-חי, יכלול השנה שמונה מושבים מרתקים במגוון רב של נושאים, כולם פתוחים לקהל הרחב.
עוד בנושאים:

בראש הכנס עומדת פרופ' ציונה גרוסמרק, אשר יחד עם הועדה המדעית, הכוללת  את פרופ' חיים גורן, ד"ר זאביק גרינברג, ד"ר יאיר זלטנרייך וד"ר מוסטפא עבאסי,  יצרו כנס עשיר בו משולבים מחקרים היסטוריים לצד מחקרים עכשוויים, מחקרים מעולם החברה והרוח לצד מחקרים מעולם המדעים והטכנולוגיה.

בכנס ייקחו חלק מיטב המומחים והחוקרים בארץ, אשר יציגו את מחקריהם בתחומים רבים הקשורים לגליל ולסביבותיו. את הכנס תפתח הרצאתו של פרופ' יובל דרור מאוניברסיטת ת"א אשר תעסוק ביצירתיות וחדשנות בתולדות החינוך בגליל. בין הנושאים הרבים בהם יעסוק הכנס ניתן למנות: מנהיגות חינוכית בגליל במאה השנים האחרונות,  הערכה וקידום של תינוקות וילדים בסיכון, פגיעה טוקסינית בעולם החי בגליל כאירוע מקדים ומתריע לפגיעה באדם, צפת במאה ה-16, אשכולות אזוריים בגליל כמנוף לפיתוח אזורי, חדשנות בעתיקות לזכרו של מייק לבנה, אקדמיה בכיכר- שותפות בין אקדמיה לקהילה בגליל, החפירות בתל אבל בית-מעכה, דבורים והאבקה, היבטים טכנולוגיים ויישומיים בסוגיית פיתוח תשתית לחדשנות טכנולוגית בצפון הארץ, תולדות קק"ל ומפעליה, התערבויות מבוססות אמנות בעבודה חינוכית בגליל, מחקרים וחידושים לשיפור איכות פירות בגליל, מגדר וקיבוץ, ממצאים ממערת הקבורה בפקיעין, חידושים בחקר מערות הגליל, עיירות ערביות  בגליל במלחמת העצמאות, פטריות בגליל ועוד.

בכנס יוצגו פוסטרים של עבודות סמינריוניות מצטיינות ופרויקטים מיוחדים של סטודנטים מהמכללה האקדמית תל-חי. כמו כן, את הכנס תלווה תערוכה המציגה את סיפוריהן המיוחדים והמרגשים של נשים בגליל.

לדברי פרופ' חיים גורן: "זו השנה ה- 16 שאנו מקיימים את הכנס אשר מיצב עצמו ככנס חשוב ומקיף הן בעולם המחקר והן בקרב קהל השומעים. ההרצאות פתוחות לקהל הרחב ואינן כרוכות בתשלום, נשמח מאוד לראות, את תושבי הצפון ואת הסטודנטים, לוקחים בהן חלק".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה