אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 29.03.2012

הצלחה מסחררת ב"יום הירוק" במכללה האקדמית תל חי

אירועי "היום הירוק" נפתחו, ב"פורום קיימות אזורי" ובמהלכו נערכו דיונים בנושאים סביבתיים-כלכליים וסביבתיים-חברתיים, סביב שולחנות עגולים.
עוד בנושאים:

יש רק דרך אחת לסכם את "היום הירוק", שנערך השבוע (27+28.03.12) במכללה האקדמית תל חי – הצלחה גדולה!

מאות מתושבי האזור, מילדים ובני נוער ועד מבוגרים, נטלו חלק בשלל הפעילויות, שהתקיימו במהלך היום.

 

אירועי "היום הירוק" נפתחו, ב"פורום קיימות אזורי" ובמהלכו נערכו דיונים בנושאים סביבתיים-כלכליים וסביבתיים-חברתיים, סביב שולחנות עגולים. עיקר הדיונים התמקד בצורך לקדם עניינים בראייה האזורית כמו קיימות ותרבות מקומית, קיימות לבניית זהות בפריפרייה, חינוך סביבתי, כלכלה מקומית, צרכנות הוגנת ומקיימת, גיוס הקהילה לעשייה סביבתית, תחבורה ציבורית בגליל והתיישבות בתפישה מקיימת.

"פורום הקיימות האזורי", מתעתד להמשיך בפעילותו לאורך כל השנה ולקדם ככל האפשר, את הנושאים שהועלו לדיון, יחד עם כל השותפים להובלת היוזמה כמו 'היחידה הסביבתית גליל עליון', 'פורום ארגונים חברתיים במכללה' ו-'מל"ש ק"ש של החברה להגנת הטבע'.

הפנינג קהילתי גדול, שהתקיים ביומו השני של "היום הירוק", הציע שפע של פעילויות. במסגרת ההפנינג יצרו המשתתפים תיקים מבגדים משומשים, טעמו תבשילים, שהתבשלו מחומה של השמש בלבד, השתתפו בסדנת גינון אורגני ובנו ברזייה אקולוגית, המקררת את המים ללא שימוש בחשמל.

הילדים נהנו מההצגה "פח זבל משלי" של 'תיאטרון האוטו הצהוב', התנסו בפעילויות המרתקות, שהציע המרכז האקדמי לנוער והשתתפו בסדנת צילום של המוזיאון הפתוח לצילום בתל חי ומשחק משימות מהנה.

לסיכום, יש לציין לטובה את ההיענות הגבוהה של תושבי הצפון לקידום היוזמה הירוקה. בהחלט ניתן להתרשם, כי תושבי הגליל העליון, הידוע בגווניו הירוקים, החליטו לעשות צעד לשימור הסביבה בכלל והגליל בפרט.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה