אקטיביזם | מערכת חשיפה לצפון | 27.12.2012

"גליל משפיע – הולכים להצביע": קמפיין עידוד הצבעה לכנסת ה-19

הבחירות לכנסת ה-19 הן ההזדמנות שלנו לשים את הגליל על המפה – ככל שאחוזי ההצבעה בקרב תושבי הגליל יהיו גבוהים יותר, כך יהיה ייצוג הולם של עמדות תושבי הגליל בכנסת.

הקמפיין הושק בהובלה של מרכז צעירים אצבע הגליל בשיתוף

 

קצת על:

תושבי הגליל נתקלים יומיום באי-השוויון בין הפריפריה למרכז הארץ בכל תחומי החיים: תעסוקה, בריאות, תחבורה, חינוך, תעשיה, רווחה, איכות הסביבה ועוד.

מה עושים כדי לצמצם את הפער? בבחירות הארציות של 2009 הצביעו רק כ-58% מתושבי אצבע הגליל (קרית שמונה, מ.א. גליל העליון, מ.א. מבואות החרמון, מטולה, יסוד המעלה, חצור הגלילית, ראש פינה, טובא-זנגריה).

זה לא מספיק כדי להעלות את המודעות לצרכי הגליל במקומות החשובים בהם מתקבלות ההחלטות – בכנסת ובממשלה! גם אם האחריות העיקרית לצמצום הפערים היא אחריות לאומית של הממשלה והכנסת, עדיין יש לכל אחד מאתנו גם אחריות אישית להעלות את המודעות לפעולה אמיתית שתקדם את הגליל!

מה יש לעשות?

השותפים לקמפיין מזמינים אתכם, תושבי האזור, להעלות לדף הפייסבוק "גליל משפיע" סרטון קצר בו אתם מסבירים בקצרה או בדרך יצירתית אחרת, למה חשוב לתושבי הגליל ללכת ולהצביע.

מתוך יוצרי הסרטונים תבחר קבוצה שתיפגש עם אישיות פוליטית בכירה כדי להעלות את הצרכים של הגליל על סדר היום הארצי – לפרטים נוספים, לחצו כאן והכנסו לדף הפייסבוק.

אתם מוזמנים להצטלם לקמפיין באולפן הצילום "סטודיו גולן" בקרית שמונה (מספר המקומות מוגבל) – יש לתאם ראיונות עד ה-13 בינואר 2013 – אנא צרו קשר לתיאום הראיון באולפן, או להעלות סרטונים/תמונות המעודדים הצבעה בגליל בדף הפייסבוק "גליל משפיע".

יש לפעול לצמצום אי-השוויון הקיים בין המרכז לפריפריה הגלילית בפרט והכללית בכלל.
אחוזי הצבעה גבוהים של תושבי הגליל והצפון יכולים לחזק חשיבות האג'נדה הגלילית בעמדת הממשלה והכנסת לעודד ולשמור על חוסן הגליל ותושביו – כי אין לנו אצבע אחרת!

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה