אקטיביזם | מערכת חשיפה לצפון | 22.07.2014

מתל-חי לחיילים

תל-חי מפנקת את החיילים בגבול הצפון
עוד בנושאים: , ,

צוות עובדי המכללה האקדמית תל-חי, פינק את חיילי צה"ל הפרוסים בגזרה הצפונית ומגנים על ביטחוננו. היום (יום שלישי) בבוקר יצא צוות המכללה עם ארוחת בוקר עשירה למוצב של חיילי המילואים והסדיר המשרתים בסמוך לקיבוץ יפתח בצפון.

ארוחת הבוקר כללה בין היתר: פריקסה, מעדני חלב, גבינות  ומבחר עוגות ביתיות, עליהם עמלו בהתנדבות נשים מהישוב כרם בן זמרה שבגבול הצפון. חיילי המוצב התרגשו מהיחס החם והתרומה וקיבלו את הבטחת העובדים להמשיך ולתמוך ביחידתם כל עוד ישהו במרחב.

צחי, נגד בקבע, המשרת במוצב יפתח, התקשר כשעתיים לאחר המפגש וביקש למסור ש- 200  חיילים אכלו ונהנו מאוד מהמשלוח המפנק: "חשבתי שסבתא שלי מכינה את הפריקסה הכי טעים והצלחתם לגבור עליה. כל הכבוד לכם ! תודה גדולה מאתנו על הכל" אמר צחי.

צוות המכללה שיצא למוצב יפתח כלל את דורין רוזנברג ממחלקת השיווק, שרית אזולאי ממדור בחינות ומירה הרשקוביץ ממשרד דיקן הסטודנטים. במקביל אוספת המכללה, ציוד, עוגות, חטיפים ופינוקים שישלחו בימים הקרובים לחיילים המשרתים בדרום.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

3 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

  1. ארמונד

    יחי מדינת ישראל כל הכבוד לצה"ל.

  2. עמי דהן

    יאלה מירה ודורין

  3. עמי דהן

    כל הכבוד

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה