אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 11.03.2018

מסיבת פורים 2018 – Day of the Dead!

ברביעי האחרון חגגו מאות סטודנטים ברחבת חצר תל חי שבקמפוס המערבי. המסיבה הייתה הזדמנות אחרונה בהחלט לחגיגות פורים 2018, והתחפשות אחרונה לפני תחילת הסמסטר. דיג'יי בן ביבאס ודיג'יי שיבטרי
עוד בנושאים:

ברביעי האחרון חגגו מאות סטודנטים ברחבת חצר תל חי שבקמפוס המערבי. המסיבה הייתה הזדמנות אחרונה בהחלט לחגיגות פורים 2018, והתחפשות אחרונה לפני תחילת הסמסטר.

דיג'יי בן ביבאס ודיג'יי שיבטרי הקפיצו את הרחבה, ואני הסתובבתי בין סטודנטים שירימו לי לראיונות מצחיקים במיוחד!

נבו, מזרח אסיה ורב תחומי: התחפשתי לאלדין יחד עם יסמין שכאן לידי. יסמין היא בעצם הילה, בוגרת החוג לעבודה סוציאלית. את פורים עצמו חגגנו בקשיו, נהננו מאוד, וזכינו בתחרות תחפושות במקום השני. מתרגשים!".

לירון, 26, לומד כלכלה ומערכות מידע, ביקש שאדגיש שהוא רווק. "התחפשתי לאליעזר והגזר, למרות שלפני שמבחינים בגזר שתפרתי, אני נראה כמו סנטה קלאוס. בפורים הייתי בתל אביב ובעצם אני לא כל כך אוהב את החג הזה, מעדיף את חג כיפור. בלי קשר שתדעי, שאם הייתי חיה הייתי סוריקטה כמו במלך האריות".

רועי, מזרח אסיה ורב תחומי, התחפש לרועי – צאן בעקבות שמו. למסיבה הגיע עם עמוס, שלומד מזרח אסיה וחינוך, שהתחפש לאריה של האגודה. "נהננו במסיבה שנה שעברה מאוד אז חזרנו. לצערנו לא נרשמנו לתחרות תחפושות אבל בטוחים שהיה לנו סיכוי אם כן".

בהצלחה בסמסטר ב'!

שרה סובל

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

4 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

 1. דרק דאגלס

  שלום,

  אתה צריך הלוואה דחופה כדי לנקות את החובות שלך או שאתה צריך הלוואה להון כדי לשפר את העסק שלך? יש לך נדחתה על ידי בנקים וסוכנויות פיננסיים אחרים? אתה צריך הלוואה קונסולידציה או משכנתא? חיפוש לא יותר כמו שאנחנו כאן כדי להפוך את כל הבעיות הפיננסיות שלך דבר של העבר.

  זוהי חברה הלוואה קלה. אנו מציעים הלוואות לאלה המעוניינים בריבית סבירה של 3%. טווח בין $ 5,000.00 דולר עד למקסימום של $ 100,000,000.00 דולר.

  ההלוואות שלנו מבוטחים היטב כמו אבטחה מקסימלית היא העדיפות שלנו.

  צור קשר באמצעות דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  בברכה
  דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com
   
  3% הלוואה מקורית וערבות

 2. creditgate

  אנו מציעים הלוואות פרטיות, מסחריות ואישיות בריבית שנתית נמוכה מאוד של עד 3% בתקופה שבין שנה ל -15 שנים בכל מקום בעולם. אנו מציעים הלוואות הנעות בין 5,000 $ ל 100 מיליון דולר. דוא"ל: (creditgate4@gmail.com)

  בכבוד,
  גברת לריסה
  אשראי

  3% הלוואה ההצעה

 3. צריך קשר הלוואה;(dakany.endre@gmail.com)

  אנא פנה אלינו לקבלת הלוואה היום, פנה אלינו עבור כל סוג של הלוואה שאתה צריך, והוא מגיע עם ריבית פשוטה מאוד 2%, וודא שאתה דוא"ל אותנו היום באמצעות דוא"ל: (dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 4. אני מציע הלוואה לפנות אלי:(richardcosmos5@gmail.com)

  יום טוב,

  אני נושה פרטי רשום. אנחנו מנפיקים הלוואות המסייעות לאנשים ולחברות שצריכים לעדכן את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם עם ריבית שנתית נמוכה מאוד של 2% יותר משנה, לתקופה של 30 שנה לפירעון בכל מקום בעולם. ננפיק הלוואות מ -2,000 ל -100,000,000 יורו. הלוואות מאובטח היטב ואת העדיפות שלנו היא להבטיח אבטחה מקסימלית. אדם שאתה מעוניין צריך לפנות אלי בדוא"ל (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה