אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 20.07.2016

תושבי האזור מוזמנים לערב סיום שנה של "אקדמיה בכיכר" בתיאטרון "מראה" בקרית שמונה

מפגש אזורי משותף סביב מדע, עשייה, יצירה ואכילה
עוד בנושאים:

המכללה האקדמית תל-חי ומכון המחקר מיג"ל מזמינים את תושבי האזור ביום ראשון, ה-24.7, בשעה 18:30 לתיאטרון "מראה", לאירוע מרגש, שמטרתו להבקיע חומות בין אנשים ומגזרים ולחבר ביניהם באמצעות ידע אקדמי וקהילתי, לערב סיום השנה של "אקדמיה בכיכר".
הערב יפתח בתצוגת הפעילויות משנת תשע"ו, ומיד אחר כך ירצה זוכה פרס נובל, פרופ' אהרן צ'חנובר על מחקרו העוסק בגילוי תהליך כימי ייחודי, האפשר את פירוק החלבונים בתא. בסיום ההרצאה תוצג ההצגה המקורית והמרגשת "כותבות אמהוּת"- פרי עשייה של קבוצת כתיבה שנוסדה בסיום קורס של אקדמיה בכיכר "לא משנה מה אני עושה, אני תמיד מרגישה אשמה". מוזמנים בחום כל הסקרנים בני כל הגילאים, כל חובבי החשיבה והפעולה, וכמובן כל מאות האנשים שלמדו השנה במגוון הפעילויות ותרמו למחקר האזרחי, למפגשי המוזאונים, לקורס בכלא חרמון ולשלל פעילויות קהילתיות בפארק הזהב החוצות גילאים ותרבויות ומקרבות לבבות. מוזמנים גם כל הארגונים שהתנדבו לארח את הקורסים, המרצים ממיג"ל ותל-חי שהתנדבו ללמד וללמוד, ראשי המוסדות והאנשים הפרטיים שתרמו מכספם וממרצם ובכלל כל איש, אישה וילד/ה שהאזור הזה יקר לליבם. בסיום הערב יקבלו כל המשתתפים דיסק און קי מעוצב ועליו ידע, נתונים, חוויות ותמונות מעשרה קורסים שפעלו השנה ועוד עשרות פעילויות קהילתיות שהתקיימו בהצלחה. נקנח בתודה עמוקה לכולם על הכל… וניפגש שוב בשמחה בשנה הבאה.
עקב התרחבות "אקדמיה בכיכר" השנה גם אל דרום העמק, מתוכננת הסעה מאורגנת מעמיעד שתאסוף לאורך כביש 90 בהרשמה מראש (מספר המקומות מוגבל), נא ליצור קשר בפייסבוק "אקדמיה בכיכר" או בטלפון: 054-2455582 (יעל).

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה