אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 24.09.2017

תאמר בכרי, בוגר החוג לביוטכנולוגיה בתל חי

תאמר בכרי, חיפה – בוגר לימודי ביוטכנולוגיה "לפני הלימודים בתל חי, למדתי בבראודה לימודי הנדסאי של כימיה צרפתית וקיבלתי דיפלומה. לאחר מכן עבדתי בתור מבקר איכות במפעל, ומצאתי
עוד בנושאים:

תאמר בכרי, חיפה – בוגר לימודי ביוטכנולוגיה

"לפני הלימודים בתל חי, למדתי בבראודה לימודי הנדסאי של כימיה צרפתית וקיבלתי דיפלומה. לאחר מכן עבדתי בתור מבקר איכות במפעל, ומצאתי את עצמי מתחבר לביוטכנולוגיה, מזון וכימיה. כך הבנתי שאלך ללמוד את הנושא הזה, שנגע.

לאחר שנתיים כמבקר איכות, הפסקתי לעבוד והתעניינתי בביוטכנולוגיה. נכנסתי לתעשייה ולמפעלים על מנת לבדוק את התחום ואהבתי את התעסוקה והנושא.

החלטתי ללמוד ביוטכנולוגיה, והגעתי לתל חי כי רק כאן מצאתי את התואר הזה. הרמה הלימודית הייתה לי בסדר גמור. המרצים והמזכירות חבל על הזמן, ויצאתי מרוצה.

היום אני עובד במחקר ופיתוח. נכנסתי אל התפקיד דרך התכנית "הטובים לתעסוקה", בה שולחים סטודנטים בעלי ציונים טובים לעבוד במפעלים. כך התחלתי לעבוד במפעל בו אני עובד כיום, אשר מייצר פיגמנטים וחומרים אקטיביים, שהם חומרי גלם לקוסמטיקה.
המשרה שלי קשורה פחות או יותר למה שלמדתי. אני חוקר בעבודתי, עובד עם הראש וזה מה שחשוב. היה לי קל להשתלב בתעשייה בזכות העבודה שבה עבדתי לפני שהתחלתי את לימודי התואר".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה