אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 20.04.2015

שבת מנהיגות רש"י קציר בצפת

איך מסכמים סוף שבוע שלם בכמה משפטים?
עוד בנושאים:

שבת מנהיגות של קבוצת מנהיגות קציר וממזרח שמש, הפעילה במסגרת היחידה למעורבות חברתית במכללה, התקיימה בסימן "ביחד ולחוד", ובאמת בחסות האווירה הרוחנית של צפת למדנו כל כך הרבה על הייחודיות של הקבוצה, ייחודיות של חברי הקבוצה וההשפעה שיש לנו כתוכנית המנהיגות בכלל. הגענו לעיר העתיקה קבוצה מעניינת של סטודנטים שונים עם תחומי עניין שונים ופרוייקטים שונים, חלקנו וותיקים וחלקנו חדשים וחזרנו קבוצה מגובשת של חברים.

כקבוצה של אנשים כל כך חדורי מטרה לא הבחנו בשינוי שאנו עושים בשטח, עד השבת האחרונה בה ניתנה לנו ההזדמנות להציג את מפעלנו בשנה האחרונה לפני אותם אנשים שתומכים בנו ובאותה נשימה להסתכל אנו בעצמנו אחורה ולהתבונן על כברת הדרך שעברנו.

השבת היוותה הפוגה נדרשת מחיי המכללה העמוסים ואיפשרה לנו סוף סוף ללמוד על חברנו לקבוצה ובאותה הזדמנות להיחשף בצורה השקופה ביותר בפניהם.

המפגש עם הקבוצות השונות בארץ והשיח עם אותם אנשים שבזכותם נכחנו בשבת, נתן לנו כלים נוספים ונקודות נוספות למחשבה, כלים ודרכים שיעזרו לנו לנו להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים.

(כתב יעקוב אינגדאו, סטודנט שנה א')

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה