אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 12.11.2017

ערב פאצ'ה קוצ'ה בקשיו בר 8.11.17

ביום רביעי האחרון התקיים אירוע "פאצ'ה קוצ'ה" בקשיו בר בקרית שמונה, והציג את הפעילות החברתית של הסטודנטים והצעירים שבאזור הגליל באוירה נעימה וחברתית, כיאה לפאב האהוב על הסטודנטים. "פאצ'ה
עוד בנושאים:

ביום רביעי האחרון התקיים אירוע "פאצ'ה קוצ'ה" בקשיו בר בקרית שמונה, והציג את הפעילות החברתית של הסטודנטים והצעירים שבאזור הגליל באוירה נעימה וחברתית, כיאה לפאב האהוב על הסטודנטים.

"פאצ'ה קוצ'ה" הוא ערב יוצא דופן המפגיש על במה אחת אנשים שונים מתחומים חברתיים, במטרה להציג את העבודה שלהם בצורה מקורית, חדשנית ומעניינת. ל"פאצ'ה קוצ'ה" יש חוקים נוקשים כמו : זמן קצוב של 5 דקות בלבד ושימוש ב-15 שקופיות, וחלק מהמשתתפים עמדו במשימה וחלקם קצת חרגו, אך העיקר שהמסר הועבר.

הרעיון העומד מאחורי מארגני הערב היה להציג בפתיחת השנה האקדמית את הפעילות החברתית בצורה מעניינת ויוצאת דופן, ולאפשר פלטפורמה ליזמות חברתית וקהילתית של המשתתפים. השנה, בניגוד לשנים קודמות, יש רצון להדגים ולשים משאבים על יוזמות מעוררי השראה של סטודנטים וצעירים בגליל, מספרת לי איה מארק, רכזת קשרי אקדמיה קהילה של דקנט הסטודנטים.

השתתפו בערב:

נועם ריבלין– רכזת גרעיו סמ"ן, תא במכללה שמדבר על נגישות חברתית לבעלי מוגבלויות ועל הקושי שלנו להנגיש את היום יום לאוכלוסייה זו.

נורי כהן– פיתח את אפליקציית "גט אאוט" שממפה את האירועים באזור ומחברת בין אנשים .

דניאלה פילדס- אלמליח – מנהלת הלל במכללת תל חי , דיברה על הפרוייקט "סיפורה של עיר" המתעד את סיפורה של העיר קרית שמונה על ידי סטודנטים מהלל ותוצרת הארץ. התיעוד נעשה בעזרת חפצים אישיים המספרים את סיפורם המרגש של תושבי העיר.

פרןיקט יערות מאכל הוא מיזם חברתי קהילתי בגליל העליון .

רן בן ארצי – סטודנט לשירותי אנוש הציג את האפליקציה "הפומבית" המאפשרת אלטרנטיבה שיתופית של קניות ומכירות ברשת.

עידו / רוג'ום –  סטודנט לעבודה סוציאלית הציג את "רוג'ום"- קהילה לומדת, חוקרת וביקורתית שמטרתה ללמוד, להפגש ולשנות את המציאות.

בין לבין הציגו גילי אלוני ורואי רבינסקי קטעי פואטרי סלאם העוסקים בקונפליקט בין מעורבות חברתית לזהות אישית. מעבר לחיוך שהם העלו אצל המשתתפים, הצליחו גילי ורואי להעביר מסר ברור וחד משמעי, ואין לי ספק שעוררו כמה משתתפים לקחת גם הם חלק, ביוזמות חברתיות, שעד היום לא היו שותפים להם.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. דניאל

    היה מצויין. צריך להמשיך עם עוד ערבים כאלה.
    אפרסם את התמונות באתר הזה: http://bit.ly/2AS73Tx

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה