אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 03.08.2016

מדוע בוחרים צעירים רבים, מכל רחבי הארץ, ללמוד דווקא במכללה האקדמית תל-חי?

היום הפתוח שתקיים המכללה בשבוע הבא הוא הזדמנות טובה להבין את הסיבות

המכללה האקדמית תל-חי, הנחשבת כיום לאחת המכללות הציבוריות הטובות בישראל, עורכת ביום חמישי ה- 11/8/16 יום פתוח, במסגרתו ניתן יהיה להתרשם מהמגוון הגדול של החוגים ותכניות הלימוד באקדמיה, מהיחס האישי, ממגוון המלגות, מאפשרויות תעסוקה, מחיי החברה התוססים, שפע האירועים, הכנסים ועוד. היום הפתוח הוא הזדמנות מצוינת לשמוע ולהבין מדוע צעירים רבים מכל רחבי הארץ בוחרים להגיע עד לצפונה של המדינה וללמוד דווקא בתל-חי.

במהלך היום הפתוח, יינתנו הרצאות ויתקיימו מפגשים אישיים עם ראשי החוגים והמרצים, מהפקולטה למדעים וטכנולוגיה, אשר כוללת את החוגים: מדעי המחשב, מדעי המזון, מדעי התזונה, מדעי החי, מדעי הסביבה, ביוטכנולוגיה וכימיה. וכן עם ראשי החוגים והמרצים מהפקולטה למדעי החברה והרוח, הכוללת את החוגים: חינוך, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, כלכלה וניהול, לימודי מזרח אסיה, סוציולוגיה והחוג ללימודים רב-תחומיים.
כמו כן, מתעניינים בלימודים מתקדמים יוכלו לקבל את כל המידע לגבי תכניות הלימוד לתואר שני, שמציעה המכללה: בביוטכנולוגיה, מדעי המים, מדעי התזונה, דרמה-תרפיה, עבודה סוציאלית, לימודי גליל, חינוך ופסיכולוגיה חינוכית.
בנוסף יוכלו המתעניינים לקיים פגישות אישיות גם עם סטודנטים ובוגרים, לשאול את כל השאלות המעסיקות אותם, לקבל תשובות והסברים ולשמוע על חווית הלימודים המיוחדת והמהנה במכללה. לצד הלימודים באקדמיה, ניתן יהיה לקבל מידע גם על המכון לאומניות, המכינות, המכללה הטכנולוגית ומגוון הקורסים שמציעה החטיבה ללימודי חוץ במכללה.
במסגרת היום הפתוח יוכלו המתעניינים לבדוק זכאות למלגות במתחם מיוחד שיוקם לצורך כך ולקבל את כל המידע על תעסוקה, דיור וקהילה בגליל. כמו-כן, ניתן יהיה לערוך סיורים במכללה ובגופים הקשורים אליה: חברות ההיי טק באזור, המעבדות החדישות בפקולטה למדעים וטכנולוגיה, מעונות הסטודנטים, מכון המחקר מיגל, המכון לאומנויות, החטיבה ללימודי חוץ ועוד. הנרשמים ללימודים ביום הפתוח יזכו לקיזוז דמי ההרשמה בסך 380 ₪.
המכללה מציעה למתעניינים הסעות חינם מכל רחבי הארץ.

לבירור והרשמה ניתן להתקשר לטלפון: 04-8181855

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה