אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 07.01.2018

כנס יזמות גלילי

ביום רביעי ה-3.1.2018 התקיים כנס היזמות הגלילי השנתי במכללה האקדמית תל-חי. הכנס נפתח ביריד יזמים גליליים אשר פרשו את מרכולתם ורעיונותיהם בפנינו. הסתובבנו, טעמנו, למדנו, הכרנו ושוחחנו
עוד בנושאים:

ביום רביעי ה-3.1.2018 התקיים כנס היזמות הגלילי השנתי במכללה האקדמית תל-חי.

הכנס נפתח ביריד יזמים גליליים אשר פרשו את מרכולתם ורעיונותיהם בפנינו. הסתובבנו, טעמנו, למדנו, הכרנו ושוחחנו עם יזמים במגוון רחב של תחומים. מאוכל טבעוני ועד אפליקציות הכרויות, אמנות, טכנולוגיות למידה ועוד.

באולם זרנגין הציגו בזה אחר זה חמישה מיזמים מעוררי השראה של סטודנטים, בפני הקהל וחבורת שופטים מכובדת.

בסוף ההצגות דירגנו את המיזמים באפליקציה מיוחדת, ויחד עם השופטים נקבעו שלושת המקומות הראשונים בתחרות. בשלב זה עלה להרצות בפנינו פרופ' גיורא ריטבו, ראש החוג למדעי הסביבה, מדען במכון המחקר מיג"ל ויזם בעצמו, תחת הכותרת 'ממחקר מדעי למיזם יישומי'.

פרופ' ריטבו שיתף אותנו בתהליך הפיכת רעיון במעבדה למוצר ויוזמה מוצלחת. לאחר ההרצאה הוכרזו המנצחים בתחרות היזמות.

במקום הראשון ובפרס מכובד של 3000 ₪ לפיתוח היוזמה זכה מיזם AMETHYST, של שלושה סטודנטים וחוקר מהמכללה שהציגו חלבון טבעוני אשר מיוצר ממשקעי יין. נשמע מוזר? השניצל שטעמנו היה מושלם…

בסוף הערב הוגרל מחשב נייד בין משתתפי הכנס.

יצאנו מהכנס מבינים יותר בתחום היזמות, ומלאי גאווה על המיזמים המבריקים שהוצגו כאן במכללה…

הכנס התקיים בשיתוף פעולה מלא עם הגופים השותפים – המכללה האקדמית תל-חי (מרכז יזמות, ארגון בוגרים ואגודת הסטודנטים), מעוף, מעברים, מרכז צעירים ומיג"ל.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה