אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 15.01.2014

כוכבי הצפון – חוגגים ט"ו בשבט

חברי קבוצת כוכבי הצפון שהוקמה השנה בעיר ממשיכים בפעילות הקהילתית למען האחר ושבירת הסטיגמות.
עוד בנושאים:

השבוע (שני) יצאו חברי הקבוצה שהוקמה על ידי מערך הדיור ה.ל.ה בעיר, סניף אקי"ם קרית שמונה ובהדרכת סטודנטים מהחוג לחינוך במכללה האקדמית תל-חי   לפעילות נטיעות טו בשבט בשכונת בימת תל חי.

הקבוצה שמורכבת מתושבי האזור הסובלים ממוגבלות שכלית החליטו לציין את החג בנטיעות למען השכונה בה חלקם גרים – הם הגיעו למקום, עדרו את השטח ונטעו 30 אילנות של עצי אורן וארז. הפעילות שהתקיימה הפעם בסיוע רב מחלקת שפ"ע בעיריית והמשנה לראש העיר קרית שמונה, אלי זעפרני, שיתפה גם את תושבי השכונה וסטודנטים שגרים בעיר והוזמנו על ידי כוכבי הצפון לקחת חלק בפעילות.

חברת הקבוצה, בת-שבע סיפרה כי "המטרה שלנו היא לעשות טוב לאנשים. עכשיו כולם ייראו את הנטיעות וידעו שאנחנו עשינו את זה ותרמנו 'עוד קצת' למען העיר שלנו". אלי זעפרני, המשנה לראש עיריית קרית שמונה: "יש מקום בעיר לכל יוזמה חינוכית חברתית כמו זו ונמשיך לעזור לקדם פעילויות כאלה. בתוך זמן קצר שדרת העצים שניטעה תפאר את הכניסה לשכונת בימת תל חי וזה תודות לכוכבי הצפון".

לאחר פעילות הנטיעות התקיים במגרש הספורט הסמוך טקס קצר עם הופעה שהוכנה על ידי הדיירים "מעשה בשקיק" וכעת הם כבר נערכים לפעילות הבאה למען הקהילה.

כזכור, לפני כחודש בחנוכה התקיימה הפעילות הראשונה של הקבוצה, אז הם הגיעו לתחנת כיבוי האש בקרית שמונה – שיפצנו את מועדון המבקרים, ערכו הופעה קצרה לכבאים שהיו במשמרת, הדליקו יחד עם הכבאים נרות חנוכה וכמובן שחילקו סופגניות.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה