אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 17.08.2017

יום פתוח של תל חי בתל אביב

ביום שלישי האחרון הגיעה מכללת תל חי עד למוזיאון ארץ ישראל, ליום פתוח תל אביבי, לראשונה בתולדות המכללה! מהצפון הרחוק הגיעו עשרות מרצים, עובדי מכללה וסטודנטים, על מנת לאפשר לקהל יעד
עוד בנושאים:

ביום שלישי האחרון הגיעה מכללת תל חי עד למוזיאון ארץ ישראל, ליום פתוח תל אביבי, לראשונה בתולדות המכללה! מהצפון הרחוק הגיעו עשרות מרצים, עובדי מכללה וסטודנטים, על מנת לאפשר לקהל יעד נרחב להכיר את המכללה, כמעט מבלי לצאת מהבית 
ביום הפתוח יכלו המתעניינים לקבל אינפורמציה ויחס אישי לגבי כל חוג ופקולטה, להתלבט, להתלהב, וכמובן להירשם. תוך כדי נהנו המתעניינים משי של תיק ירוק של המכללה עם הפתעות בתוכו, צילומי מגנטים, כיבוד מפנק במיוחד, וכמובן ראיונות עם הסלב דודו ארז.
הסתובבנו בין המתעניינים וערכנו ראיונות קצרים כדי להכיר אותם, ואיחלנו בהצלחה לכולם!

נועם, בת 25, במקור מפרדס חנה, מספרת: "אני אחרי שנה א' בלימודי חינוך ואמנות באוניברסיטת תל אביב, חושבת לעבור אל הצפון וללמוד בתל חי עבודה סוציאלית ותואר שני בטיפול באמנות. הכיוון בגדול הוא לעשות רי-לוקיישן מתל אביב לצפון, שמעתי המלצות מחברות שמרוצות וכבר חשבתי בעבר ללמוד בתל חי. מתלבטת, מעניין מה אחליט בסוף!".

ניר פריד, בן 25 משהם, מתעניין בחינוך ובמדעי הסביבה. "אני מתלבט בין מדעי הרוח לריאלי, למרות שאני הרבה יותר הומני מריאלי. לא אלמד השנה אז יש לי זמן להתגבש עם עצמי. המכללה הרבה זמן בראש שלי ככה שרציתי לבדוק. האווירה מדברת אליי, קיבלתי המלצות מאנשים שלמדו שם ומכירים. מתיישב לי בראש טוב ללמוד בצפון עם אוויר טוב וליד כל הקיבוצים. כל מי שאמרתי לו שאני רוצה תל חי אמר לי שממש מתאים לי. אז יש לי שנה לחשוב… חייב כבר להגיע לבקר בצפון".

נועה, בת 22 מאזור באה להתעניין בתחום הפסיכולוגיה ותחום החינוך. "עוד לא נכנסתי לשמוע, אני עדיין מתלבטת. מיציתי את העיר הגדולה ואני רוצה לנסוע לצפון כי יש אווירה טובה, עיר של סטודנטים, הרבה אנשים מרוצים ואוהבים את החוויה הלימודית. האמת היא שנחתי לפני יומיים ובאתי עם מוריאל ליום הפתוח". מוריאל בת 23 מחיפה: "אני אוהבת את הצפון וחברה שלי מתחילה ללמוד בתל חי מדעי הסביבה ושמעתי ממנה שהאזור נחמד ושהאנשים אחלה. אני מתעניינת במדעי הסביבה, ניכנס לשמוע על החוגים וכך נדע יותר".

ספי, בן 24 ממבשרת ציון רוצה ללמוד ביו-טכנולוגיה. "אני רוצה לברוח קצת מהבית אל הנוף והשקט, צריך להנות גם מהמסביב בזמן הלימודים. תל חי נראית לי הכי תואמת את הנוף שאני אוהב שאני יכול למצוא בארץ. הרעילו אותי על כניסה לעולם התרופות מבחינה פרקטית, הלימודים מאתגרים ואני רוצה להירשם לקראת שנה הבאה, להיות מכוון כבר".

דין, בן 26 מעמק כפר מספר: "על תל חי אני שומע כבר הרבה שנים. אני מתעניין בחינוך ומזרח אסיה. אני מחכה לדבר עם נציגי החוג ואז אדע יותר. בהמשך אולי ארצה לעשות גם תעודת הוראה, נחשפתי לעניין ההוראה בתנועת הנוער ושנת השירות. אני רוצה להתחיל בשנה הקרובה ללמוד, חזרתי לפני שבועיים מהודו. הגעתי ליום הפתוח להתגרות קצת".

טל, בן 23 מאורנית מספר: "שמעתי על המכללה מחברים, ואני שוקל ללמוד מדעי הסביבה ואולי מדעי המזון ותזונה. ישבתי עם פרופסור ממדעי הסביבה כאן והוא אמר הרבה דברים טובים על החוג, אבל אני עדיין מתלבט אם זה מתאים לי או לא. זה נשמע מאוד מעניין אבל אני צריך לחשוב על זה ולהתלבט במהלך השנה".
עדי, בן 22 מתל אביב מספר: "המליצו לי על המקום, האווירה. נשמע לי מגניב לצאת מתל אביב, השכר לימוד זול כי שנה ראשונה חינם, ולימודי תזונה מאוד נחשבים בתל חי. תפסת אותי לפני שישבתי עם נציגי החוג אז אני עדיין לא סגור על עצמי, אבל בכל מקרה בשנה הקרובה אטייל בעולם ואולי אתחיל ללמוד רק שנה הבאה".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה