אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 19.03.2018

יום פתוח בתל חי 15.3.18

ב-15 למרץ התקיים יום פתוח אליו הגיעו מאות מתעניינים לשמוע על האופציות המגוונות שיש למכללה להציע להם. זה היה היום הפתוח השני של המכללה. הראשון התקיים במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב. היום
עוד בנושאים:

ב-15 למרץ התקיים יום פתוח אליו הגיעו מאות מתעניינים לשמוע על האופציות המגוונות שיש למכללה להציע להם.

זה היה היום הפתוח השני של המכללה. הראשון התקיים במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב.

היום הפתוח התקיים בקמפוס המזרחי בבניין 2. יצאתי לשטח לבדוק מה המתעניינים חושבים על המכללה. שאלתי אותם למה ללמוד דווקא בתל חי, באיזה חוג הם מתעניינים, איך הרושם הראשוני שלהם מהמכללה עד כה, איך הם שמעו על המכללה ועוד.

נדב, 24, בית רימון, "חשבתי ללמוד עו"ס בגלל שיש בתל חי הטבה של שנה ראשונה לימודים חינם לחיילים משוחררים. באתי לפה בגלל ששמעתי שיש פה אווירת לימודים טובה, מרצים פתוחים שאפשר לדבר איתם על הכל, הרבה אנשים מהישוב שלי לומדים פה והמליצו לי לבדוק כאן".

נוי, 23, חיפה, "הגעתי לפה בהסעה רוצה ללמוד טיפול באומנות לתואר שני, אך עדיין מתלבטת. מחכה ללכת לייעוץ והכוונה לשמוע עוד מידע על האפשרויות. מעוניינת לגור בכפר גלעדי או במעונות. הגעתי לפה בגלל הנופים והטבע, כולם כאן מחייכים ונותנים לי הרגשה טובה. שמעתי על המכללה מחברים ומשפחה".

רות ,24, ירושלים, "אני רוצה ללמוד חינוך או עו"ס לא סגורה, האווירה מאוד שמחה וזורמת אנרגיות חיוביות. מקווה שאצליח למצוא פתרון לעייפות מהנסיעות לפה , זה יהיה אתגר".

אופיר, 25, נתניה, "אני פה בגלל החברה. רוצה ללמוד פילוסופיה, רב תחומי. הייתי בשיחה עם הד"ר איילת שביט ומאוד התרשמתי ממנה, הגעתי לפה בגלל האווירה הייתי סטודנט באוניברסיטה הפתוחה וזה היה לי חסר. אחי הגדול לומד פה. יש פה קצב טוב והמוזיקה ברקע עושה לי חשק להתחיל ללמוד פה כבר מחר".

בר, 24, בית ברל, "רוצה ללמוד פסיכולוגיה ופילוסופיה בדו חוגי. חיפשתי אווירה סטודנטיאלית, בדקתי במקומות אחרים ולא אהבתי. החבר משך אותי לבדוק פה. דיברתי עם נציגי החוג לפסיכולוגיה. אהבתי את שוברי האוכל ואת החשיבה על הפרטים הקטנים במתעניינים. שמעתי על המכללה בגלל החבר אופיר ושמעתי על תל חי ברדיו, באינטרנט, פרסומות ברכבת".

היום הפתוח שנערך בהשתתפות מנהלים, ראשי חוגים, דיקן הסטודנטים, אגודת הסטודנטים וסטודנטים בהווה ולעתיד, הסתיים בשעה ארבע אחרי הצהרים וכולנו חזרנו הביתה מרוצים וסקרניים לגבי העתיד…

נתראה ביום הפתוח הבא!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה