אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 17.09.2017

יום פתוח בתל חי 14.9.17

ביום חמישי ה14.09.2017 התקיים יום פתוח קיצי בקמפוס המזרחי של מכללת תל חי. הגיעו מכל רחבי הארץ אנשים שונים ומגוונים שהצפון מדבר אליהם, הנוף, האווירה וכמובן הרמה הלימודית הגבוהה שהמכללה
עוד בנושאים:

ביום חמישי ה14.09.2017 התקיים יום פתוח קיצי בקמפוס המזרחי של מכללת תל חי.
הגיעו מכל רחבי הארץ אנשים שונים ומגוונים שהצפון מדבר אליהם, הנוף, האווירה וכמובן הרמה הלימודית הגבוהה שהמכללה מציעה.
יצאנו לראיין כמה מתעניינים…
מריה בת 20 מטבריה רוצה להיות וטרינרית, ולהתחיל אל עבר החלום מלימודי מדעי החי במכללה. "היה לי יום חווייתי וכיפי. ביררתי על הלימודים, על המעונות, על המחירים. אגודת הסטודנטים עוזרים למצוא דירות זולות גם לא במעונות. חקרתי באינטרנט והגעתי אל תל חי. המסקנות מהיום הזה הן שאצטרך לעשות מכינה ייעודית ולאחר מכן מכינה של מדעים. התכנון הוא לאחר התואר לגשת לפסיכומטרי ואז ללמוד וטרינריה ברחובות. המסלול שאני רוצה יארך בערך 8 שנים, ובשנה הקרובה אחסוך ואז אתחיל ללמוד".

מיכל בת 22 מעמיעד, מספרת: "באתי לבדוק כאן לימודי חינוך מיוחד בשילוב אמנויות. שמעתי על תל חי מחברים, וגם מהמלצות. ההורים שלי גרים קרוב אבל גם שוקלת גם לגור קרוב מאוד למכללה. בכל מקרה התכנון הוא ללמוד רק בעוד שנה. בשנה הקרובה אעבוד ואטייל".

עובד בן 25 מבארות יצחק מספר: "האמת היא שבאתי לא כל כך סגור על עצמי, כדי לתפוס כיוון ולהיסגר על עצמי יותר, לשמוע, לברר. אני בכיוון של ההומני- חינוך, פסיכולוגיה וכו', ושמעתי שבתל חי המקצועות האלה חזקים. לא נרשמתי כי חזרתי לא מזמן מטיול, אני מתכנן בשנה הקרובה להיסגר על עצמי ולחסוך כסף. נראה לי שעדיף להתחיל כמה שיותר מוקדם ככה שמקווה להיסגר על עצמי".

אמיר בן 26 מאביאל בדיוק מסיים מכינה של מדעי החברה על מנת להתקבל לפסיכולוגיה. המכינה מיועדת למקצועות ההומנים – סוציולוגיה, פילוסופיה, חינוך וכו' מקצועות של חקר של החברה. "המכינה היא התנאי שלי לקבלה ללימודי פסיכולוגיה כי אין לי בגרות. בקרוב אדע מה הציונים הסופיים שלי במכינה ואוכל להתכוונן. לאחר 8 חודשים בצפון אני יכול להגיד שאני אוהב את האיזור, הפסטורליות, האנשים, השיגרה. כיף בסך הכל".

ביום הפתוח כל נרשם קיבל תיק עם מתנות והתיישב עם נציג החוג הרצוי לשאלות והסברים. למעוניינים נעשה סיור במעונות, והרצאה של הדיקן על המסלולים במכללה, המלגות, התמיכה לסטודנט ושאר הדברים שרצוי לדעת.

איחלנו בהצלחה למתעניינים 🙂
שנה טובה!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה