אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 22.07.2012

דודי אפל, בוגר החוג לכלכלה וניהול

לאחר שלוש שנות לימודים, בחוג לכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל-חי, מספר על פעילותו עם בני-נוער במרכז הטניס בק"ש, במסגרת מלגת 'קרן דוד פרידמן'.
עוד בנושאים:

"סיימתי לימודיי בחוג לכלכלה וניהול ובמקביל גם שלוש שנות פעילות במרכז הטניס בקרית-שמונה, במסגרת המלגה של 'קרן דוד פרידמן'.

הפרויקט המתקיים במרכז הטניס בקרית-שמונה עוסק בהבאת נוער בסיכון ממספר בתי-ספר באיזור למרכז הטניס, ללמוד דרך מקצועות הספורט והמועדון החברתי, למצוא את החוזקות והעוצמה שבהם. הפרויקט תרם לי לרכוש יכולות עבודה עם בני-נוער, דבר לא פשוט עמו הייתי צריך להתמודד בהתחלה, כיוון שהגעתי ללא כישורים וקיבלתי לכך ליווי מקצועי מסודר.

הפרויקט מצליח לתת מסגרת לילדים, שאין להם מסגרת לפעילות אחה"צ ומלמד אותם לנצל את הכישורים שלהם, אם בספורט או תחומים אחרים ולהגיע לכדי מצוינות. פגשתי במהלך השנים בפרויקט נוער שונה ומגוון, הייתי שותף לתהליכים אישיים רבים של ילדים וההישג שלי הוא מספר ילדים, שהצליחו לצאת מכיתות "אתגר" לכיתות רגילות, כאשר עבדתי איתם פרטנית בשילוב משחק טניס ואווירה של ספורט."

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה