מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 17.04.2016

בקיצור, התחפשתי בפורים…

שיעור פסיכולוגיה, קניון, פרויד, אזיקים ויזהר כהן. לירון הרמתי התחפשה בפורים. מאת: לירון הרמתי

בקיצור, התחפשתי בפורים

רציתי תחפושת שתהיה מגניבה. אבל לא היה לי רעיון. אז הברזתי משיעור פסיכולוגיה. הלכתי לקבל השראה בקניון. פרויד יסלח לי. המרצה גם ככה לא עונה אף פעם לשאלות שלי. וזאת שיושבת לידי מורחת לק כל השיעור עד שאני מתמסטלת מהריח.

אז הלכתי לחפש תחפושת בקניון.

מצאתי שמלה כחולה של שוטרת סקסית עם אוזניים ורודות ואזיקים מפרווה. חשבתי שזה יכול להיות מגניב ושאולי סוף סוף יהיה לי סיכוי עם הבחור הגבוה שיושב מולי בפסיכולוגיה שמרוב שהוא גבוה אני חייבת לבהות בו כל השיעור במקום במרצה. אבל השמלה לא עלתה עלי. זה בטח בגלל מיליון הסופגניות שאכלתי בחנוכה. מצאתי סוף סוף אחת עם ריבה. ניסיתי למשוך אותה בכוח אבל זה לא הצליח. שמעתי "קיחח" קטן מאחורה ופחדתי שאולי קרעתי את הרוכסן. אז הורדתי את השמלה באלגנטיות בלי שהמוכרת הבלונדינית תחשוד במשו והסתלקתי. בדרך הביתה ניחמתי את עצמי בשקית של אוזני אמן מהמאפייה. נכנסתי לחדר והוצאתי את כל הבגדים הישנים שלי מהארון. החלטתי שאני אלבש את וסט המסיבות שלי. זה שמזכיר לי תמיד לכמה מסיבות רציתי ללכת אבל נשארתי בבית לחזור על החומר בפסיכולוגיה. למרות שבסוף ראיתי את האח הגדול. ביחד עם המכנסיים הרחבים אני בטוח יהיה מגניבה וגם לא יראו את הסופגניות מחנוכה.

חזרתי לקניון.

קניתי משקפיים גדולות וצהובות מפלסטיק וגם אזיקונים מפרווה כדי שהתחפושת שלי תהיה משו סקסית בכל זאת. ביום של המסיבה התרגשתי מאוד. לבשתי את הווסט, המכנסיים, המשקפיים והאזיקים. כששמתי את האזיקים נעלתי בטעות אזיק אחד על היד ימין אז כל הדרך נהגתי עם אזיקון על היד ונהג המונית שעצר לידי ברמזור תקע בי מבטים מוזרים אבל עשיתי כאילו אני מחליפה ברדיו תחנה כשהגעתי לאולם ראיתי את נוגה מחופשת לשוטרת סקסית ואת רון ויואב מחופשים לשודדי ים אכזריים הם חשבו שהתחפשתי לצביקה פיק וטל שהתחפשה לבובה סינית חשבה שאני בכלל יזהר כהן זה ששר אבניבי ויודע להזיז ת'תחת ממש טוב הסברתי לה שהוא לובש לבן ושאני בכלל צבעונית והלכתי לשתות משו בבר בדרך פגשתי את הבחור הגבוה מפסיכולוגיה הוא דווקא התלהב מהתחפושת שלי וזיהה שאני היפית סקסית עם משקפיים צהובות ויד אחת אזוקה אבל הוא היה בעיקר עם דפנה שהתחפשה לחוקרת צפרדעים אז המשכתי אל הבר ושתיתי המון עד ששכחתי למה התחפשתי בכלל רקדתי עם חן הזברה אלמוג הצנחן מאור הערפד ועוד בחור אחד שלא היה לי מושג למה הוא התחפש אבל הייתה לא פאה כחולה ומשקפיים כמו שלי חזרתי הביתה עם ליאור שהתחפש לחננה ולא שתה בכלל ואז הוא שאל אותי "למה בכלל התחפשת?"

בקיצור- התחפשתי בפורים.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה