אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 20.09.2016

בוגרי תל חי! דניאל אופק בוגר החוג לעבודה סוציאלית, מספר על חווית הלימודים בתל חי

אני דניאל אופק בן 31, חיי בזוגיות עם מיטב בקיבוץ הזורע ואבא לגיא בת 8 חודשים. כיום אני מנהל את מחלקת שנת השירות בתנועת הנוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים "כנפיים של קרמבו" (למי
עוד בנושאים:

אני דניאל אופק בן 31, חיי בזוגיות עם מיטב בקיבוץ הזורע ואבא לגיא בת 8 חודשים.

כיום אני מנהל את מחלקת שנת השירות בתנועת הנוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים "כנפיים של קרמבו" (למי שלא מכיר זה הזמן, יש לכם סניף קרוב בקרית שמונה, ממליץ לבקר).

כשהחלטתי ללכת ללמוד לא היה לי כיוון ברור, אבל מפגש מקרי עם הנוף של החרמון מהמכללה, הביא אותי להחלטה ללמוד בתל חי עוד לפני שידעתי מה. למזלי התקבלתי למסלול בעבודה סוציאלית, אירוע שפחות או יותר שינה את חיי.

במהלך השנים שלי בצפון הייתי חלק מיחידת תל חי בשגרירי רוטשילד ועסקתי ביחד עם חברי בעשייה חברתית ותרומה לקהילה. עשייה משמעותית שללא ספק תרמה רבות לעובדה שהיום אני עובד בתחום החברתי.

החיים בצפון והלימודים במכללה היו אדירים ונהנתי מכל רגע. אין יום שאני לא מתגעגע לנוף, לירוק מסביב, להרים, לחרמון וכמובן לישיבה על הנחל.

כשסיימתי ללמוד בתל חי עברתי לעמק יזרעאל והתחלתי ללמוד במרכז הבין תחומי בהרצליה תואר שני. סתם שתדעו, אין מה להשוות, תל חי הרבה יותר טובה…

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה