אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 19.06.2017

בוגרים מהחוג לביוטכנולוגיה מסלול חקלאות בפגישה עם סטודנטים הלומדים בחוג

ביום שני 19.6.17 הגיעו 6 בוגרים של החוג לביוטכנולוגיה מסלול חקלאות להיפגש עם סטודנטים הלומדים בחוג. המפגש התנהל ברוח טובה והסטודנטים הרגישו חופשי לשאול את הבוגרים שלנו שאלות רלוונטיות. ניצן,
עוד בנושאים:

ביום שני 19.6.17 הגיעו 6 בוגרים של החוג לביוטכנולוגיה מסלול חקלאות להיפגש עם סטודנטים הלומדים בחוג. המפגש התנהל ברוח טובה והסטודנטים הרגישו חופשי לשאול את הבוגרים שלנו שאלות רלוונטיות.

ניצן, בוגר החוג, עובד במשרד החקלאות מספר: "למה ללכת ללמוד ביוטכנולוגיה במסלול חקלאות בתל חי ולא ללמוד אגרונומיה? מרטין (ממרצי החוג) אמר שאם האנשים והאיזור היפה שלנו יביא אותנו לתוצאות יותר טובות, זה שווה את זה"… ניצן ממשיך ומספר כי נתקל בהרבה חבר'ה שסיימו ללמוד בפקולטה ברחובות ובחבר'ה שסיימו ללמוד בתל חי והרמה של תל חי לא נופלת מהרמה של הפקולטה. כל מי שיוצא מפה הוא אגרונום לכל דבר. ברמה האישית הייתה לו פה חוויה מדהימה והוא מתגעגע….

אייל, בוגר החוג, עובד בדשן הצפון אומר כי מגוון העבודות וההיצע שיש בחוץ הוא מעניין ורחב. רוב הלימוד נעשה בהכשרה המעשית והכלים שאתה מביא איתך עוזרים לכך.

ענר, מוסיף ואומר כי המותג תל חי מוכיח את עצמו לאורך הזמן. כל מה שלומדים פה במהלך התואר הוא חשוב והכרחי.

שי, חיזק את דברי חבריו וטען כי המוניטין של תל חי הולך ונבנה ומתבסס בשוק המקצועי.

דני, אומר כי בסיום הלימודים יש מגוון רחב של הצעות עבודה רלוונטיות. זה עולם רחב מאוד. בתעשייה מחפשים אנשי מקצוע רציניים שלמדו ורוצים לעבוד. צריך לשמור על אורך רוח וראש פתוח כדי למצוא את העבודה שהכי תתאים לך ולכשרונותיך.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. מעלות

    מידע מאוד מעניין, תודה רבה
    רציתי לדעת אם אפשר לשלב את הנושא הזה יחד עם מערכות אנרגיה על מנת לחסוך
    אם אפשר לקשר את הנושא הזה למערכות האנרגיה של מעלות
    באתר- http://www.m-h-s.co.il

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה