אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 01.07.2015

אירוע סיום שנה של פרויקט אקדמיה בכיכר: סוגרים שנה, ופותחים דלת לשנה חדשה

אחרי שהמכללות ובתי הספר באזור סוגרים שערים, נדמה שנותר רק ל"אקדמיה בכיכר" לסכם את השנה שחלפה ולחשוב יחד, כאזור, על השנה הבאה. ביום שלישי ה- 14.7. בשעה 19:00 יתקיים בקרית שמונה ערב יוצא דופן, המשלב מזון רוחני וגשמי, עם מגוון הרצאות, סרטונים, פעילויות, כיבוד ומתנות, והכל בפנינת הטבע של נחל עין זהב, בשעת בין ערביים.
עוד בנושאים:

אקדמיה בכיכר היא פרוייקט חברתי-אקדמי שצמח ממאהל המחאה בקרית שמונה, ומטרתו לייצר ולהפיץ ידע שיחבר בין אנשים מקהילות שונות וידע-מחולל עשייה. במהלך השנה שחלפה התקיימו באזור עשרה קורסים, רובם בקרית שמונה, בעזרת מומחים-מתנדבים מהמכללה האקדמית תל- חי, מיג"ל והקהילה המקומית. בעוד שבועיים, כולם מוזמנים להנות מכיבוד מפנק, הרצאות, פוסטרים, ואף להתנסות בעשייה מחקרית-קהילתית : דיגום מדעי של איכות מי הנחל, כתיבת וקריאת שירים על אמהות, דיונים על אלטרמן ויהדות, קיימות בגליל, אבולוציה, ציורי קיר, סינגור עצמי ועוד ועוד.

עם רדת האור יוקרן סרטון לסיכום קורסי תש"עה ויתקיימו שתי הרצאות קצרות. מר אריק דיין, מנכ"ל מפעל עמיעד ידבר על "דרך המים – שותפות ומובילות בצפון הארץ – קהילה, אקדמיה ותעשייה"; וד"ר אמיר גולדשטיין, מרצה במכללת תל חי, ידבר על "נחל זהב בלב הקהילה: מבט היסטורי ". לסיום, עם היין, הגבינות והידע החדש שהצטבר, נקיים מעגלי שיח בנושא שיעסקו בהמשך הפעילות של אקדמיה בכיכר והאופן שבו אקדמיה בכיכר יכולה להיות פלטפורמה לקידום האזור. המסקנות והרעיונות שיועלו במעגלים ינחו את המשך תכנון פעילות "אקדמיה בכיכר" בשנה הבאה, כי צודקת האימרה שידע הוא כוח, אך גם צודק המשפט: לא עלייך המלאכה לגמור, ולא זכותך היא להיבטל ממנה.

אירוע סיום השנה יתקיים ביום שלישי בעוד שבועיים, ה 14.7. בשעה 19:00 יתקיים בפארק הזהב בקרית שמונה. המכללה האקדמית תל-חי מזמינה את תושבי האזור להגיע ולקחת חלק באירוע.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה