אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 22.06.2017

אירוע הוקרה לפעילים חברתיים במכללה

ביום רביעי, ה-21 ליוני התקיים באולם זרנגין אירוע הוקרה לפעילים חברתיים במכללה. האירוע הוקדש לסטודנטים שיוזמים ומשתתפים בפרויקטים קהילתיים במכללה ובמרחב. האירוע נפתח בברכות של הגברת
עוד בנושאים:

ביום רביעי, ה-21 ליוני התקיים באולם זרנגין אירוע הוקרה לפעילים חברתיים במכללה. האירוע הוקדש לסטודנטים שיוזמים ומשתתפים בפרויקטים קהילתיים במכללה ובמרחב.

האירוע נפתח בברכות של הגברת שולי ספיר, ראש מדור מעורבות חברתית במכללה, ובקאבר מדהים לשיר  "a little help from friends" של הביטלס על ידי אנסמבל תל-חי.

מנכ"ל המכללה אלי כהן בירך: לראות את החבורה שיושבת פה ואת הפעילות שהם עושים, זה הכי כיף לי. יש פה חבורה של סטודנטים שהופכים את תל-חי ממוסד אקדמי מעולה, למוסד שהוא לא רק אקדמיה של מגדל השן אלא נוגעת בעצבים הרגישים בחברה שלנו ועושה מעל ומעבר וזה מחמם את הלב… אלי הודה לסגל, לסטודנטים ולאנשי מדור מעורבות חברתית ולימודי השדה, שעושים מעל ומעבר..

דיקן הסטודנטים דר' אמיר גולדשטיין סיפר על החיבור בין תלמוד למעשה, על פיתוח אישי על ידי שילוב של עשייה והרחבת למידה.

אמיר דיבר על אגודת הסטודנטים ועל המאמצים שלה להיות מעורבת בצדק חברתי, ועל החיבור בין קהילות הסטודנטים לפיתוח קרית שמונה.

ההרכב הקומי 4play  עלו להציג מופע אימפרוביזציה קורע מצחוק שהתעסק בחיים שלנו כסטודנטים מעורבים באיזור. המופע גרם לכולנו לצחוק ברצף שעה שלמה והשתתפו בו גם מתנדבים אמיצים מהקהל..

הערב נחתם בחלוקת תעודות ומתנות למצטיינים. כל הכבוד לכולם!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה